Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim!

Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim!

Firma: Makro & Akyapı Ortak Girişimi

Proje: Bahçetepe İstanbul


Toplam 1.476 adet konutun yer aldığı Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim bilgileri haberimizde mevcut durumda...81 bin 910 metrekare arsa alanına sahip olan  Bahçetepe İstanbul  projesi Makro İnşaat ve Ak Yapı imzası ile Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Bahçetepe İstanbul projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklılaşan daire seçeneği bulunuyor. 1.476 adet konutun yer aldığı İstanbul projesinde dairelerin fiyatı 157 bin liradan başlıyor. 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim ve ulaşım bilgileri şöyle: 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim: 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul adres: Bahçetepe İstanbul projesi Başakşehir'de Olimpiyat Stadı Kayaşehir girişinde hayata geçiriliyor. 

Başakşehir Bahçetepe İstanbul telefon: 444 61 71

Web: www.bahcetepeistanbul.com


Başakşehir Bahçetepe İstanbul kroki:


Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim!


Başakşehir Bahçetepe İstanbul daire fiyatları: 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul projesinin dairelerinde fiyatlar minimum 158 bin liradan başlıyor. Başakşehir Bahçetepe İstanbul ödeme:


Banka kredisi kullanarak daire sahibi olmanın mümkün olduğu Başakşehir Bahçetepe İstanbul projesinde konut bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendikten sonra kalan kısım için kredi kapsamında 120 aya kadar vade yapılıyor. Başakşehir Bahçetepe İstanbul vaziyet planı: 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul iletişim!


Başakşehir Bahçetepe İstanbul 'da hipermarket, teknoloji ve marketi, food court, kuru temizleme, bay-bayan kuaförleri alışveriş merkezleri, ve oto yıkama gibi olanaklar yer alıyor. 

444 61 71

www.bahcetepeistanbul.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor