Çukurova Balkon

Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!

Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire! Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!

Firma: Özkar - Özülke İnşaat

Proje: Bulvar İstanbul

Özkar ile Özülke İnşaat imzası taşıyan Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire görsellerine haberimizin içinde yer veriyoruz. Bulvar İstanbul'da daire fiyatları 309 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Başakşehir  Bulvar İstanbul  örnek daire görsellerini paylaşmadan önce proje hakkında bilgi verelim. Özkar ile Özülke İnşaat tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul Başakşehir'de konut teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 


Bulvar İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor. Bulvar İstanbul'da toplam 1.500 adet daire yer alıyor. Bulvar İstanbul Başakşehir projesinde yer alan daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Dairelerin alan büyüklükleri ise 113 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. 


Bulvar İstanbul satılık daire fiyatları2+1 daireler 309 bin liradan,

3+1 daireler 368 bin liradan, 

4+1 daireler 550 bin liradan,

5+1 daireler ise 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bulvar İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, lavanta bahçeleri, yürüyüş yolları yer alıyor. Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!


 


Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!


 


Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!


 


Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!


 


Başakşehir Bulvar İstanbul örnek daire!


 Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.com
projeye sor