29 / 06 / 2022

Batışehir Projesi'nin Cadde Dükkanları ve Mağazaları için ön talep toplanıyor!

Batışehir Projesi'nin Cadde Dükkanları ve Mağazaları için ön talep toplanıyor!

Firma: Egeyapı Group

Proje: Batışehir

EgeYapı Group, yaşama kapılarını açan “Avrupa' nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödüllü Batışehir Projesi’ nin “Cadde Dükkânları ve Mağazaları” için ön talep toplamaya başlıyor...EgeYapı Group, yaşama kapılarını açan “Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödüllü  Batışehir  Projesi’nin “Cadde Dükkânları ve Mağazaları” için ön talep toplamaya başlıyor. Cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere kadar 10 binlerce kişinin ihtiyacına karşılık verecek olan “Batışehir Alışveriş Caddesi”, İstanbul’un alışveriş merkezi anlayışına yepyeni bir anlayış getirecek.


Emlak Konut ve  TOKİ  güvencesiyle,  Egeyapı Group  ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen ve bazı etaplarında yaşamın başladığı “Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödüllü Batışehir’de ticari alanların yer aldığı Alışveriş Caddesi’nde yer alan dükkan ve mağazalar için 06 Haziran 2014 tarihinden itibaren ön talep toplanmaya başlıyor. 


H. İnanç Kabadayı: “Batışehir Alışveriş Caddesi İstanbul’un alışveriş anlayışına yepyeni bir tarz getirecek”

Ön talebe ilişkin değerlendirmede bulunan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şunları dile getirdi:  “Değişimin adı parolasıyla başladığımız Batışehir yolculuğunda sona doğru yaklaşıyoruz. İlk etapta yaşamın başlamasıyla birlikte projemizdeki ticari ve sosyal alanlarda da faaliyetlerimiz hızlandırdık. 


Batışehir Alışveriş Caddesi, bir uçtan diğer uca yaklaşık 1 kilometreye varan uzunluğuyla kapalı AVM’lerden sıkılanlar için açık havada alışveriş deneyimi yaşatacak, İstanbul’un alışveriş merkezi anlayışına yepyeni bir hava getirecek. Batışehir Alışveriş Caddesi’ni tasarlarken hem yerli – yabancı markaların yer alacağı bir karmanın uyum içinde hizmet verebilecek olmasına hem de tüketicilere ferah bir alışveriş imkanı yaşatacak olmasına özen gösterdik. Bu doğrultuda da 1 kilometreye varan mesafede büyüklükleri 48 m² ile 2 bin 200 m² arasında değişen 123 dükkan yer alacak. Burada, cafelerden restoranlara, tekstilden beyaz eşya markalarına, marketlerden kuru temizleme veya eczane, hatta oyun ve eğlence merkezlerinin yer alacağı dükkânlara kadar geniş bir yelpazede hizmet ağı oluşturulacak. 


123 nitelikli dükkan, 10 binlerce kişiye hizmet


Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği, Four Points by Sheraton’ın faaliyet göstereceği Batışehir’de, Alışveriş Caddesi ile faaliyete geçecek 123 dükkân ile cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere kadar 10 binlerce kişinin tüm ihtiyaçlarına karşılık verilecek.EgeYapı Group olarak bugüne kadar hep Türk gayrimenkul sektörünün değişimine yön veren marka olduklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, vizyonumuz doğrultusunda zamana ve ihtiyaçlara uygun, akıllı mühendislik çözümleriyle inşa edilen yaşam alanları kurmaya özen gösterdik, tüm iş süreçlerimizde etik değerlere uygun davranarak yatırımcılar nezdinde her zaman için tercih edilen bir marka olarak konumlandırıldık. Bugünden sonra da tüm faaliyetlerimiz hem sektörü kalkındırmak hem ekonomiye katkı sağlamak hem de yatırımcılarımızın yaşam standartlarını sürekli olarak artırmaya yönelik olacak dedi.


Batışehir; TEM ve Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada, önünden günde 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan sayılı projelerden biri. Sürdürülebilir yaşam odaklı sunduğu imkânlarla Batışehir, İstanbul’un tam kalbinde konumlanıyor. Batışehir; 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Doğan Medya Center’ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açtı. 


Telefon: 444 5 343

Web adresi: www.batisehir.com


projeye sor