Batışehir Rezidans ödeme koşulları!

Batışehir Rezidans ödeme koşulları! Batışehir Rezidans ödeme koşulları!

Firma: Egeyapı Group

Proje: Batışehir

Batışehir Rezidans ödeme koşulları kapsamında 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Ege Yapı Group imzası ile yükselen projede daireler hemen teslim ediliyor.Batışehir Bağcılar'da 3 bin 226 tane daire ve alışveriş caddesi yer alıyor. Tem Otoyolu'nun yanında olan proje Atatürk Havalimanı’na 10 dakikaBeşiktaş ve Bakırköy’den metro ile 15 dakikalık mesafede bulunuyor. 


Batışehir Rezidans ödeme koşulları ile avantajlar sunuluyor. İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen projede daireler 1+0, 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 dubleks olarak tasarlandı. 


3 etaptan meydana gelen  Batışehir  Konutları Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor. Projede dairelerin satış fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. 


Ege Yapı Batışehir'de 7/24 kapalı devre güvenlik sistemi, açık ve bir kapalı basketbol sahası, peyzaj sulama sistemleri, bir voleybol sahası, üç tenis sahası, dört fitness center gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. 

Batışehir Rezidans ödeme koşulları!

Bağcılar Batışehir Evleri ödemeleri 60 ay 0 faiz fırsatı ile yapılabiliyor. Aylık taksitlerin 3 bin 180 TL'den başlangıç gösterdiği projede 5 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.


Batışehir satış ofisi ulaşım: Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul


Batışehir Bağcılar iletişim

Telefon: 0850 222 53 43

Web: www.batisehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor