Batman'da kaçak yapılara müdahale!

Batman'da kaçak yapılara müdahale!Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kaçak yapılara temelden müdahale ettiklerini söyledi.


Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, kaçak yapılara temelden müdahale ettiklerini söyledi ve halkın izinsiz kazı çalışma yapmaması gerektiklerini kaydetti.

Batman Çağdaş Gazetesi'nde yer alan habere göre; Belediye Başkan Yardımcıları Nevzat Nemcik ve Şehriban Aydın, Belediye Meclis üyeleri, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Fen İşleri, Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerle birlikte Bahçelievler mahallesinde izinsiz açılan temelin doldurulması çalışmalarına katılım gösterdi. 

Batman

İzinsiz temel kazı çalışmalarının gerçekleştiği Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan alanın toprakla doldurulduğu alanlarda çalışmalarda bulunan Başkan Yardımcısı Nemcik, belediye personelinin geceli gündüzlü çalıştığını kayderek: “Fen, Yapı Kontrol, Zabıta ve kaçak ekibimizle tam bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Ayrıca vatandaşlardan gelen ihbarları da ekiplerimizle anında tespit edip müdahalede bulunuyoruz. Kimsenin İmar ve şehircilik Müdürlüğünden ruhsat almadan kazı yapmasına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz” açıklamasında bulundu.