Bauhaus Bakırköy Marmara Forum'da açıldı!

Bauhaus Bakırköy Marmara Forum'da açıldı!

10 yılda 10 bin kişilik istihdam yaratma hedefinde ilerleyen Bauhaus, Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde yer alan Bakırköy şubesini açtı. Erol Yelmer: BAUHAUS olarak planladığımız yeni yatırımlarımızın temel atma ve projelendirme çalışmaları hızla ilerliBauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer "10 yılda 10 bin kişiye iş imkanı sağlamayı planlıyoruz ve bu hedefimiz doğrultusunda öngördüğümüz yatırım tutarı 500 milyon Euro'dur. BAUHAUS olarak planladığımız yeni yatırımlarımızın temel atma ve projelendirme çalışmaları hızla ilerliyor" dedi.

Marmara Forum Alışveriş Merkezinde yer alan BAUHAUS Bakırköy 12 bin metrekare satış alanı ve 120 bini aşkın kaliteli ürün seçeneği ile hizmet vermeye başladı. Türkiye'de "kendin-yap" kavramını yerleştiren ve ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında yapan sektörün öncüsü BAUHAUS uluslararası konsepti doğrultusunda çok geniş satış alanlarında hizmet veriyor.

Açılan her yeni şube ile Türkiye'deki toplam satış alanını da büyüten BAUHAUS geniş ve ferah mekanları, sıcak alışveriş atmosferi, özgün iç dizaynı, aradığını bulma kolaylığı sağlayan uzmanlık bölümleri ile çok özel bir alışveriş ortamı sunuyor.

Yüzde yüz yerli yönetim ve personel kadrosu

Yüzde yüz yerli yönetim ve personel kadrosu ile hizmet veren BAUHAUS Bakırköy, toplam 400 kişiye iş imkanı sağlarken,1000'in üzerinde yerli firmadan mal ve hizmet temin ederek istihdam ve üretime de katkıda bulunuyor. BAUHAUS ürün kalitesini sürekli artırarak yüzde 35 yabancı, yüzde 65 yerli olmak üzere çok geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunuyor. Geçtiğimiz yıl 50. yıldönümünü kutlayan Avrupa'nın en başarılı şirketlerinden BAUHAUS geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, kaliteli servisi, eğitimli ve uzman satış kadrosu, fiyat avantajları ve uyguladığı bir çok ilk ile atölye, ev ve bahçe işlerini hobi haline getiriyor.

BAUHAUS Bakırköy, E-5'ten direkt giriş rahatlığı sağlayan ulaşım kolaylığı, kaliteli ürünleri ve uygun fiyat politikası ile tüm İstanbullulara hitap ediyor. Zengin ürün yelpazesi ile Bahçe Dünyası, her türlü banyo aksesuarı, vitrifiye ve sıhhi tesisat ürünlerinin yer aldığı Banyo Dünyası, deniz tutkunlarının vazgeçilmezi Nautic bölümleri, sadece BAUHAUS müşterilerine ait 1600 araçlık özel otopark; Bakırköy, Güngören, Yeşilköy, Sahilyolu ve Topkapı istikametlerinden olmak üzere 5 ayrı güzergahtan kolay ulaşım ve rahat giriş imkanına sahip BAUHAUS Bakırköy atölye, ev, bahçe ve tekneyle ilgili tüm taleplere cevap veriyor.

BAUHAUS'tan KOBİ'lere Avrupa Pazarı için tam destek . BAUHAUS Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer, "BAUHAUS Türkiye, Avrupa'nın 15 ülkesinde 200'ün üzerindeki şubesine ihracat kapılarını aralamakta, böylece hem bölgesel ekonomiyi güçlendirmekte hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yerli üretici firmalarımızın Avrupa'daki BAUHAUS şubelerine kaliteli yerli ürünleri ihraç etmelerine her türlü desteği veriyoruz. Açtığımız her yeni şube ile hem istihdamı artırıyor, hem de üretici yerel firmalar için önemli bir pazar oluşturuyoruz" dedi.
Zaman