Bayer-Yiğit Grup ortaklığı Üsküdar projesi geliyor! Yeni proje!

Bayer-Yiğit Grup ortaklığı Üsküdar projesi geliyor! Yeni proje!


Firma: Bayer-Yiğit Grup ortaklığı

Proje: Üsküdar projesi


Bayer-Yiğit Ortak Girişimi Adi Ortaklığı, Üsküdar projesi için düğmeye bastı. Proje 98 milyon 801 bin 770 TL'ye mal olacak.


Bayer Yiğit Ortak Girişimi Adi Ortaklığı, Üsküdar projesi için start verdi. Bayer Yiğit Ortak Girişimi Adi Ortaklığı Üsküdar projesi 98 milyon 801 bin 770 TL'ye mal olacak.

İstanbul ili, Üsküdar İlçesi, Acıbadem Mahallesi, Gülistan Sokak, 27 Ada, 168 pafta, 37-38-39 ve 40 sayılı Parsel üzerinde hayata geçirilecek olan proje için ÇED süreci başladı.

Bayer Yiğit Ortak Girişimi Adi Ortaklığı, Üsküdar projesinde 341 adet konut ve 10 adet iş yeri yer alacak.

Bayer-Yiğit Üsküdar projesinde konut ve işyerlerinin dışında ayrıca sosyal tesis, havuz, güvenlik gibi sosyal alanlar da yer alacak.

Bayer-Yiğit Grup ortaklığı Üsküdar projesi geliyor! Yeni proje!

8 bin 623 metrekare arsa alanına sahip Bayer-Yiğit Üsküdar projesinin inşaat alanı 36 bin 708 metrekare olarak belirlendi. Projenin inşaat aşamasında gerçekleştirilecek tüm çalışmalar için aynı anda toplam 75 kişinin çalışması planlanıyor.

Bayer-Yiğit Üsküdar projesinde; A1, A2, A3, B1, B2, B3, C1, C2, C4, D blok olmak üzere toplam 9 blok yer alıyor. 

Bayer-Yiğit Üsküdar projesi Üsküdar İlçesi, Altunizade Mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. Proje alanının 50 metre doğusunda Acıbadem Aile Sağlığı Merkezi, 150 metre batısında Bilfen Koşuyolu İlköğretim Okulu, 70 metre batısında Faik Bey Cami, 100 kuzeybatısında Acıbadem Özel Biryer Anaokulu, Geleceğe Adım Anaokulu bulunuyor.

Web: yigit.com.tr

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor