30 / 03 / 2023

Beko BM 3043 3 Programlı Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerde ne kadara satılıyor? 31 Ocak 2023 fiyat listesi

Beko BM 3043 3 Programlı Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerde ne kadara satılıyor? 31 Ocak 2023 fiyat listesi

Beko bulaşık makinesi çok kullanışlı özellikleri ve dayanıklı tasarımıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.Beko BM 3043 3 Programlı Bulaşık Makinesi en uygun fiyata nerde ne kadara satılıyor? 31 Ocak 2023 fiyat listesi
Kısa süre içerisinde birden fazla bulaşığı yıkayan hijyen bir temizlik ortaya koyan Beko bulaşık makinesi mutfaklarda kadınların en önemli yardımcısı. Dağ gibi yığılan bulaşıkları bir düğme ile tertemiz yapan bulaşık makinesi zamandan ve enerjiden tasarruf ettirdiği için ev hanımları tarafından çokça rağbet görüyor.

BULAŞIK MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ

Beko BM 3043 bulaşık makinesinde 3 farklı program bulunmaktadır. Bu 3 farklı programın ayarı yıkanacak olan bulaşığın kirlilik oranına göre değişiklik gösterir. Beko BM 3043 bulaşık makinesinin programları ekonomi, süper ve hızlı olarak ifade edilir. Bulaşık makinesinin ekonomi programı 50 derece sıcaklığa sahip.

Ekonomi programının çalışma süresi ise 205 dk olarak ifade ediliyor. Makinenin süper programı 70 derece, hızlı programı ise 58 derecede yıkamaktadır.  Beko BM 3043 bulaşık makinesinde birde zaman erteleme özelliği yer alıyor.Bulaşık makinesinde zaman erteleme süresi maksimum 9 saat olarak biliniyor. Beko BM 3043 bulaşık makinesinde program seçimini elektronik bir şekilde gerçekleştirir. 

Beko BM 3043 bulaşık makinesi fonksiyonları arasında yarım yük yıkama fonksiyonuna yer veriliyor. Yarım yük yıkama fonksiyonu sayesinde makine daha az enerji ve daha az su harcayarak bulaşıkları yıkar.

Makine içinde iki gösterge yer alır göstergeler üzerinde yeşil ışık yanıyor ise bu durum bulaşık makinesi içerisinde tuz ve parlatıcının olduğunu gösterir. Eğer iki gösterge üzerinde makine çalıştırıldığı zaman kırmızı ışık yanıyor ise bu durum tuz ve parlatıcının bitmiş olduğunu ifade eder. 
 

Bulaşık makinesinin tekni özellikleri ve fiyat listesi nedir?
Geri Dön