Bella Residence Kağıthane teslim tarihi!

Bella Residence Kağıthane teslim tarihi!

Firma: FT Yapı ve Alyon Yapı

Proje: Bella Residence


Bella Residence projesi FT Yapı ve Alyon Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. Peki Bella Residence Kağıthane teslim tarihi ne zaman?


Toplam 92 daireden meydana gelen  Bella Residence  projesinde 1+1'den 3+1 dubleks dairelere yer veriliyor. Projede konutların büyüklükleri 51 ila 160 metrekare arasında değişiyor. 

 980 metrekare alana sahip Bella Residence projesi İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. "Şehrin yeni güzeli" sloganıyla basına tanıtılan proje 21 katlı tek blok şeklinde yükseliyor.
 

Bella Residence projesi konum olarak;
 
İstanbul'un ana aktarma merkezlerinden Mecidiyeköy'e M2 Metro -Yapımı devam eden Kabataş ve Mahmutbey Metrosuna - Metrobüs duraklarına yürüyerek 5 dakikalık mesafede Boğaziçi ve FSM Köprüsü’ne çok yakınÇağlayan İstanbul Adalet Sarayı ve Florence Nightingale Hastanesi’ne komşu


Kağıthane Bella Residence fiyat listesi 275 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 50 bin TL'ye kadar çıkıyor. Bella Residence projesinde; 7/24 güvenlik, oyun parkı, toplantı odası, resepsiyon hizmeti, sauna, fitness center, masa, tenisi olanakları da sunuluyor. 
 

Bella Residence Kağıthane teslim tarihi!

Projede teslim tarihi 2019 yılı Haziran olarak planlanıyor. Bella Residence projesi  FT Yapı ve Alyon Yapı ortaklığıyla hayata geçirildi.
 

Adres: HÜRRİYET MH HUDUT SOKAK NO 159 KAĞITHANE İSTANBUL      
                     
Tel: 0212 274 00 14 - 0532 250 15 33        
http://www.bellaresidence.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor