20 / 08 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'de son dakika! Yeni indirim var mı? Opet, PO, Total, Shell ve BP 25 Haziran 2022 fiyat listesi

Benzin, motorin ve LPG'de son dakika! Yeni indirim var mı? Opet, PO, Total, Shell ve BP 25 Haziran 2022 fiyat listesi

Milyonlarca sürücü güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Peki bugün benzin, motorin ve LPG litre fiyatı ne kadar? İl il güncel fiyatlar kaç TL oldu? İşte Petrol Ofisi, Opet, Total, BP ve Shell 25 Haziran 2022 fiyat listesi....Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş devam ederken, petrol fiyatları da dalgalı seyrediyor. Brent petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarını da etkiliyor. Petrolün yanı sıra döviz kurunda yaşanan oynaklıklar da akaryakıt fiyatlarına yansıyor. Petrol ve dövizdeki değişiklikler nedeniyle milyonlarca sürücü sık sık güncel benzin, motorin ve LPG fiyatlarını araştırıyor. 

Benzin, motorin ve LPG de son dakika! Yeni indirim var mı? Opet, PO, Total, Shell ve BP 25 Haziran 2022 fiyat listesi

Son zamanlarda benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen zamlar sürücüleri zor duruma düşürdü. En son ise benzine sadece 25 kuruşluk bir indirim yapıldı. 

Peki son dakika benzin, motorin ve LPG litre fiyatı ne kadar? İstanbul, İzmir,  Ankara  benzin güncel fiyatı kaç TL? İşte Total, Opet, Petrol Ofisi, BP ve Shell 25 Haziran 2022 fiyat listesi....

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.