19 / 08 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'de yeni fiyatlar kaç TL? Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO fiyat listesi 4 Temmuz 2022

Benzin, motorin ve LPG'de yeni fiyatlar kaç TL? Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO fiyat listesi 4 Temmuz 2022

Milyonlarca araç sahibi güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarını merak ediyor. Peki benzin, motorin ve LPG litre fiyatları son dakika kaç lira oldu? İşte  Shell, Total, Opet, Petrol Ofisi, BP il il fiyat listesi 4 Temmuz 2022...Pinar Demircan

Son dönemde aldığı indirimlerle gündeme gelen benzin, motorin ve LPG fiyatları, Brent petroldeki gerilemenin ardından toparlanmaya başlandı. Motorine geçtiğimiz hafta 2 kez üst üste indirim yapılırken, otogaz ve benzin fiyatlarına da indirim geldi. 

Benzin, motorin ve LPG de yeni fiyatlar kaç TL? Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO fiyat listesi 4 Temmuz 2022

Milyonlarca araç sahibi güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarını merak ediyor. Son indirimle beraber LPG fiyatları 1 lira 75 kuruş, benzin fiyatları 2 lira 13 kuruş, motorin fiyatları ise 3 liradan fazla düştü.

Peki benzin, motorin ve LPG litre fiyatları son dakika kaç lira oldu? İşte  Shell, Total, Opet, Petrol Ofisi, BP il il fiyat listesi 4 Temmuz 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.