09 / 08 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'de son dakika! Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO, BP fiyat listesi 3 Temmuz 2022

Benzin, motorin ve LPG'de son dakika! Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO, BP fiyat listesi 3 Temmuz 2022

Geçtiğimiz hafta motorinin litresine 2 defa indirim yapıldı. Bunun ardından gözler benzin fiyatlarına çevrilmişti. 2 Temmuz tarihi itibarıyla benzine de indirim yapıldı. Peki benzin, motorin ve LPG litre fiyatları bugün kaç lira oldu? İşte  Shell, Total, Opet, Petrol Ofisi, BP il il fiyat listesi 3Pinar Demircan

Benzin ve motorin fiyatları son günlerde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Milyonlarca sürücü benzin, motorin ve LPG'de yaşanan son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. 

Benzin, motorin ve LPG de son dakika! Yeni indirim var mı? Shell, Total, Opet, PO, BP fiyat listesi 3 Temmuz 2022

Geçtiğimiz hafta motorinin litresine 2 defa indirim yapıldı. Motorin indiriminin ardından gözler benzin fiyatlarına çevrilmişti. Benzin litresine de 2 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere 2 lira 13 kuruş, LPG'ye de 1 liraa 75 kuruş indirim geldi. 

Peki benzin, motorin ve LPG litre fiyatları bugün kaç lira oldu? İşte  Shell, Total, Opet, Petrol Ofisi, BP il il fiyat listesi 3 Temmuz 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.