12 / 08 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'de zam yağmuru! Motorin 30 TL! Opet, PO, Total, Shell ve BP 17 Haziran 2022 fiyat listesi

Benzin, motorin ve LPG'de zam yağmuru! Motorin 30 TL! Opet, PO, Total, Shell ve BP 17 Haziran 2022 fiyat listesi

Benzin, motorin ve LPG'de zam yağmuru tam gaz devam ediyor. Bugün motorine 80 kuruşluk daha zam geldi. Peki güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatları kaç lira oldu? İl il akaryakıt fiyatları kaç TL? İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 17 Haziran 2022 güncel fiyat listesi.. Pinar Demircan

Rusya ve Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma devam ederken, benzin ve motorin fiyatlarında da indirim ve zam haberleri peş peşe geliyor. 

Benzin, motorin ve LPG de zam yağmuru! Motorin 30 TL! Opet, PO, Total, Shell ve BP 17 Haziran 2022 fiyat listesi

17 Haziran Cuma gününden geçerli olacak şekilde  rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklik sebebiyle motorine 80 kuruş zam geldi. Zam pompa satış fiyatlarına yansıdı. Motorine dün de 1 lira 27 kuruşluk zam geldi. Motorinin litresi yeni zamla beraber 30 lirayı gördü. 

Peki güncel benzin, motorin ve LPG litre fiyatları kaç lira oldu? İl il akaryakıt fiyatları kaç TL? İşte Opet, Petrol Ofisi, Total, Shell ve BP 17 Haziran 2022 güncel fiyat listesi.. 

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.