14 / 08 / 2022

Benzin, motorin ve LPG'ye bomba zam! Litre fiyatları kaç lira? 31 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi..

Benzin, motorin ve LPG'ye bomba zam! Litre fiyatları kaç lira? 31 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi..

Milyonlarca sürücü son dakika akaryakıt fiyatlarını yakından takip ediyor. 28 Mayıs Cumartesi günü zamlanan benzin fiyatı 25 TL'ye ulaştı. Peki son dakika akaryakıt fiyatları kaç TL oldu? Benzin, motorin ve LPG fiyatlarında son durum ne? 31 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesiPinar Demircan

Milyonlarca sürücü son dakika akaryakıt fiyatlarını yakından takip ediyor. 28 Mayıs Cumartesi günü zamlanan benzin fiyatı 25 TL'ye ulaştı. Sürücüler, İstanbul,  Ankara  ve İzmir'de benzin, motorin ve LPG litre fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırıyor. 

Benzin, motorin ve LPG ye bomba zam! Litre fiyatları kaç lira? 31 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi..

AKARYAKITA ZAM ÜSTÜNE ZAM

25 TL seviyesini göre akaryakıt fiyatları son bir yıldır üç kat arttı. Benzin ve motorine 2 gecede 2 defa zam yapıldı. Yeni yapılan zamla birlikte, benzinin litre fiyatı 25 lira 11 kuruş seviyelerine yükseldi. Motorinin litre fiyatı ise 24,50 lirayı gördü. 

Peki son dakika akaryakıt fiyatları kaç lira oldu? Benzin, motorin ve LPG fiyatlarında son durum ne 31 Mayıs 2022? İşte 31 Mayıs 2022 Opet, Total, PO, BP, Shell fiyat listesi... 

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.