Çukurova Balkon

Bergüzar Korel'in hayranları Kamboçya'da ev yaptırdı!

Bergüzar Korel'in hayranları Kamboçya'da ev yaptırdı! Bergüzar Korel'in hayranları Kamboçya'da ev yaptırdı!

Yeni yaşını kutlayan oyuncu Bergüzar Korel'in hayranları topladıkları bağışlarla Kamboçya'da Muson yağmurları sonucu evini kaybetmiş bir aileyi sevindirdi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Yeni yaşını kutlayan oyuncu Bergüzar Korel'i hayranlarının anlamlı hediyesi duygusal dakikalar yaşattı.  Posta gazetesinde yer alan habere göre, 37 yaşına giren oyuncu Bergüzar Korel'e hayranları çok anlamlı bir hediye verdi. 

Dünyadaki hayranları topladıkları bağışlarla Kamboçya'da Muson yağmurları sonucunda evini kaybetmiş bir aileyi sevindirdi.

Daha önceki senelerde de 2000 tane fidanlıktan hatıra ormanı oluşturan, Afrika'da bir köye suyu kuyusu yaptıran Bergüzar Korel'in hayran sayfasının üyeleri bu defa da Kamboçya'da bir ev yaptırdı.

Bu sürpriz karşısında duygulanan Korel, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

''Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşatıyorsunuz bana... Yeryüzündeki tüm sözcükler anlamını yitiriyor yaptığınız güzelliklerle... Ne mutlu bana ki dünyayı güzelleştirmek için kalbini, varını-yoğunu ortaya koyan bir ailem var."

Bergüzar Korel için kurulan hayran sayfasının üyeleri tarafından yapılan paylaşım da şu şekilde;

''Adını dünyaya kazımaya devam edeceğiz.

Burası Kamboçya'da bir köy.

İki yıl önce köydeki evler şiddetli muson yağmurlarıyla yıkılmaya başlamış. Sokakta kalan insanları okulda misafir ettikten sonra onlar için yeni evler yapmaya başlamışlar. Şu ana kadar 20'den fazla ev yapılmış. Bizler de Bergüzar Hanım'ın doğum gününde yine onun adına yakışır bir etkinlik yaptık. Artık Kamboçya'da bir eviniz var Bergüzar Hanım. Üstelik çok güzel bir aileye çatı olmuş.

Bu güzel insanlar artık uyurken evleri sallanmayacak. Üzerlerine yağmurlar yağmayacak. Dünyadaki fanlarının sana olan sevgisi onları ev sahibi yaptı. O kadar özel, o kadar güzel bir yeriniz var ki kalbimiz de, ayağınıza taş, gözünüze yaş değmesin. Doğum gününüz kutlu olsun. Eşiniz ve evlatlarınızla birlikte sağlıklı, mutlu çok çok güzel yıllarınız olsun. Sizi çok ama çok seviyoruz. İyi ki doğdunuz.

Bu güzel etkinlikle bizleri yalnız bırakmayan, dünyanın dört bir yanından bu rengarenk köye el uzatan herkese, en önemlisi de bize bu imkanı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.''