Çukurova Balkon

Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Showkı Kharbotly, Tambı Kasem, Khalıl Idrıs, Hussın Rahıl, Abdulrazak Alabed ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 9 Mart'ta Eyüp'te kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Showkı Kharbotly, Tambı Kasem, Khalıl Idrıs, Hussın Rahıl, Abdulrazak Alabed ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 9 Mart'ta Eyüp'te kuruldu. 


Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Firmanın İş Konusu 1- Her tür ikamet amaçlı konutların inşaatını yapmak. Satmak Kiralamak ve kiraya vermek. 2- Her türlü ikamet amaçlı olmayan tesislerin inşaatını yapmak. 3- İnşaatlarda kullanılan her türlü inşaat malzemesinin toptan veya perakende ticaretini yapmak. 4- İnşaatlarda kullanılan hertürlü nalburiye ürünlerinin toptan veya perakende ticaretini yapmak. 5- Faaliyet konuları ile ilgili alanlarda her türlü ihalelere katılmak,taahhütlerde bulunmak ve taahhütlerini gerçekleştirmek. 6- Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir,satabilir,kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve  ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir 7- Faaliyet konuları ile ilgili ithalat ve ihracat yapmak. 8- Otel Motel Kamp Kamping Apart ve pansiyon gibi Her türlü turistik tesisleri açmak işletmek kiralamak kiraya vermek. 9- Turistik tesisler içerisinde kurulu cafe,çay bahçesi,bar ve resturant gibi işyerlerini işletmek kiralamak veya kiraya vermek. 10- Her türlü turistik tesisleri devralmak,kiralamak,işletmek ve satmak. 11- Turistik eşya üretimi toptan veya perakende ticareti yapmak. 12- Her türlü turistik organizasyonlar ve turlar düzenlemek


Best4 Emlak Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi adres: Eyüp, Karadolap Mahallesi, Abuhayat Caddesi, 47/2