Beyaz İnşaat, White Corner'da 5 yıl kiracı garantisi veriyor!

Beyaz İnşaat, White Corner'da 5 yıl kiracı garantisi veriyor! Beyaz İnşaat, White Corner'da 5 yıl kiracı garantisi veriyor!

Beyaz İnşaat, 2012'de biri Topkapı'da üçü Beylikdüzü'nde 4 önemli projeye start verecek1980 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Beyaz İnşaat, 2011'i Beyaz City, Eyüp'te açılışını yeni gerçekleştirdiği White Hill projesi ile geride bıraktı. 2012 yılı için yeni hedeflere yelken açan şirket, White Corner projesinde yer alan 181 mağazayı 500'er bin liradan satışa sundu. Mağazalar 5 yıl kiracı garantili olacak. 12 şžubat'ta açılışı gerçekleştirilecek White Corner projesinde 181 mağaza ise 5 yıl kiracı garantili olarak satılacak.  

Topkapı'ya karma proje

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Beyaz, 2012 yılında hız kesmeden biri Topkapı'da, 3'ü Beylikdüzü'nde olmak üzere toplamda 4 önemli projeye imza atacaklarının altını çizdi. Toplu konut, otel ve cadde konsepti olarak hayata geçirmek istedikleri Topkapı projesi için arazi anlaşmalarının devam ettiğini belirten Beyaz, Beylikdüzü'ndeki 3 proje için de çalışmalara başlanıldığını belirtti.

Butik projeler de yapacak

şžirket Beylikdüzü'nde hayata geçireceği Mega Center projesinde 52 daire ve 25 dükkan inşa edecek.   White Hill'de ise; 51 daire, 12 dükkan ve 2 bin metrekare alan üzerinde bir de market yer alacak. Yeni projelerde AVM formatı yerine cadde konsepti uygulanacak.

Emine Açar/Bugün