Beykoz'da 85 aileye tapuları teslim edildi!

Beykoz'da 85 aileye tapuları teslim edildi! Beykoz'da 85 aileye tapuları teslim edildi!

Beykoz Belediyesi tarafından Tokatköy Mahallesi'nde işlemleri tamamlanan 85 aileye tapuları sahiplerine teslim edildi...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi'nde işlemleri tamamlanan 85 aileye tapularını sahiplerine teslim etti. 

Tapu teslim töreni, Beykoz Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu'nda düzenlendi. Törene Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Törende konuşan Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz’un sorunlarının tek tek çözüldüğünü belirterek, “Beykoz İstanbul’un en yaşanılabilir ilçesi olma yolunda hızla ilerliyor. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalardan biri de vatandaşlarımızın mülkiye hakkını teslim etmektir." diye konuştu. 

Tapu sürecinin özellikle 2B alanlarında sabır gerektiren bir konu olduğunu da ifade eden  Başkan Çelikbilek, "Amacımız vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmaktır. Geceli gündüzlü çalışmalarımızla bir yandan plan bir yandan imar ve mülkiyetle ilgili karşılaşılan sorunları tek tek çözüme kavuşturma gayreti içerisindeyiz. Tapuların hak sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını dilerim” şdedi.

Konuşmaların ardından Başkan Yücel Çelikbilek ve belediye başkan yardımcıları temsilen 15 hak sahibine tapularını verdi.

 

pus