Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!

Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!	Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!

Firma: Osmanlı İnşaat Yapı

Proje: Beylik Konakları

Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire resimlerini haberimizde inceleyebilirsiniz. Beylik Konakları' nda daire fiyatları 105 bin TL' den başlayarak artış gösteriyor. Proje Osmanlı İnşaat imzasıyla yükseliyor...
Beylik Konakları projesi Osmanlı İnşaat tarafından İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Beylikdüzü'nde hayata geçirildi. Beylikdüzü  Beylik Konakları  projesinde konut fiyatları 105 bin liradan başlayarak yükseliyor.


Beylikdüzü Beylik Konakları 9 bloktan meydana geliyor ve içerisinde toplam 1.086 adet daire yer alıyor.  Osmanlı İnşaat Yapı  Beylik Konakları'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlanan konut alternatifleri bulunuyor. 


Beylikdüzü Beylik Konakları'nda 1+1 daireler 60 - 80 metrekare, 2+1 daireler 85 - 135 metrekare, 3+1 daireler ise 135 metrekare alanlara sahip olacak şekilde inşa edildi. Osmanlı İnşaat Yapı Beylik Konakları'nda daire ödemeleri için konut bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak veriliyor ve kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor. 

Beylikdüzü Beylik Konakları'nda ayrıca 60 ay vadelendirme olanağı da sunuluyor.


Osmanlı İnşaat Yapı Beylik Konakları projesinde daire sahiplerinin hizmetine sunulmak üzere güvenlik hizmeti, otopark, Türk hamamı, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru,  yüzme havuzu, toplantı salonu ve tenis kortu gibi imkanlar bulunuyor.


Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!
Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!
Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!
Beylikdüzü Beylik Konakları örnek daire!
Beylikdüzü Beylik Konakları iletişim bilgileri!

Telefon: 0212 853 84 84

Web Adresi: www.osmanliinsaatyapi.com.tr


Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.comprojeye sor