Beylikdüzü Evrencik Sitesi’nin tapu sorunu çözüldü!

Beylikdüzü Evrencik Sitesi’nin tapu sorunu çözüldü! Beylikdüzü Evrencik Sitesi’nin tapu sorunu çözüldü!

Beylikdüzü Belediyesi, konut tapusunu yıllardır alamayan ilçe sakinlerini tapularına kavuşturmaya devam ediyor. Bürokratik engelleri hızlıca aşarak ilçedeki tapu problemini çözen Beylikdüzü Belediyesi, bu kez Adnan Kahveci Mahallesi Evrencik Sitesi’ndeki vatandaşları sevindirdi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

 

Göreve geldiği ilk günden beri tapularını almakta sıkıntı yaşayan vatandaşların sorunlarını çözmeye devam eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir sitede daha kanayan yaraya parmak bastı. Beylikdüzü Belediyesi'nde yer alan habere göre, Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki Evrencik Sitesi sakinlerinin tapularına kavuşmasına vesile olan İmamoğlu, “Vatandaş, belediye iş birliğiyle yıllardır çözülemeyen bir sorunu daha çözerek Adnan Kahveci Mahallesi Evrencik Sitesi komşularımızın tapularını kavuşmalarına yardımcı olduk. Mülkiyet hakkı en kutsal haklardandır.” diye konuştu.

70 Hane Tapusuna Kavuştu

Yıllarca büyük emeklerle sahip oldukları konutlarının tapularını alırken sevinçlerini dile getiren site sakinleri İmamoğlu’na da teşekkürlerini sundu. Toplamda 70 hane tapularını teslim aldı. Birçok kişiyi uzlaştırarak farklı mahallelerde de yüzlerce tapu teslimi gerçekleştirdiklerini söyleyen İmamoğlu, “Karşılıklı fedakarlıklarla çok güzel bir yol kat ettik. Dilerim ki Beylikdüzü’nde tapu ve iskan sorunu kalmasın.” dedi.

pus