Beylikdüzü Kale Kent teslimleri ne zaman?

Beylikdüzü Kale Kent teslimleri ne zaman?

Firma: Gül İnşaat ve Liv Yapı

Proje: Kale Kent Beylikdüzü

Daire tiplerinin 1+1' den 4+1' e kadar farklı seçenekte dizayn edildiği projede toplam 1,471 daire yer alıyor. Peki Beylikdüzü Kale Kent teslimleri ne zaman?İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen projede 60 ay taksit ve 0 faiz avantajı ile ev sahibi olunuyor. Proje Gül inşaat Liv Yapı ve 3S Kale işbirliğinde inşa ediliyor.


Ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 1 peşin ödemelerde, yüzde 24'lük tutar 1 yıl sonra ödenirken, kalan yüzde 75'lik kısım için ise banka kredisi uygulanıyor.


Daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildiği proje toplam 1,471 daireden meydana geliyor. Projede dairelerin alanları 59 metrekareden başlıyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede su oyunları, tenis kortu, yapay adalar, su basamakları, fitness center, Türk hamamı, sauna, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor.


Beylikdüzü Kale Kent teslimleri ne zaman?

1. Etap teslimleri Aralık 2015 tarihinde yapılması planlanırken, 2. Etap teslimleri ise Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecek. Projede 1+1 daireler 210 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Kalekent projesi ulaşım: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No: 22,Beylikdüzü/İstanbul


Beylikdüzü Kalekent telefon: 444 38 07   

Web: http://www.kalekent.com.tr/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor