Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat!

Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat!


Firma: Gül Yapı

Proje: Kavaklı Konakları


Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat listesi 2+1 dairelerde 299 bin TL'den başlıyor. Bu yıl sonu tamamlanacak olan Gül Yapı Kavaklı Konakları projesinde banka kredisi ile taksitlendirme yapılıyor...Kavaklı Konakları projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçiriliyor.  Kavaklı Konakları  Beylikdüzü projesinde 276 adet konut bulunuyor. Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat listesi 299 bin liradan başlıyor.


Beylikdüzü Kavaklı Konakları projesinde dairelerin alanları 123 metrekare ile 180 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Beylikdüzü Kavaklı Konakları projesi  Gül Yapı  tarafından hayata geçiriliyor.


Gül Yapı Kavaklı Konakları satış ofisi ile 0212 876 29 00 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kavaklı Konakları Beylikdüzü projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor.Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat!


Beylikdüzü Kavaklı Konakları fiyat listesine göre 2+1 dairelerin satış fiyatları 299 bin TL ile 336 bin TL, 3+1 dairelerin satış fiyatları 394 bin TL ile 436 bin TL, 4+1 dairelerin satış fiyatları 467 bin TL ile 515 bin TL aralığında değişiyor.


Beylikdüzü Kavaklı Konakları projesi içerisinde kapalı otopark, dinlenme alanları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal yaşam alanları yer alıyor. Kavaklı Konakları teslimleri bu yıl sonunda yapılıyor.Beylikdüzü Kavaklı Konutları nerede?

Beylikdüzü Kavaklı Konutları adres : Kavaklı mah. Kavaklı cad. No:4 Mermerciler San. Sit. Girişi Yakuplu/ Beylikdüzü-İSTANBULVİDEO:  Bu haberle ilgili videoyu EMLAKKULİSİ.TV'de izlemek için tıklayınBeylikdüzü Kavaklı Konutları iletişim

Telefon: 0212 876 29 00

Web adresi: www.gulyapi.eu


projeye sor