Beylikdüzü uygun satılık daire 2013!

Beylikdüzü uygun satılık daire 2013! Beylikdüzü uygun satılık daire 2013!

Gerek yatırım gerekse de oturum amaçlı birçok konut alternatifinin bulunduğu Beylikdüzü konut projelerinden en uygun olanları derledik. İşte fiyatta düşük kalitede yüksek Beylikdüzü uygun satılık daire 2013…

İstanbul’un ucuz konut üssü olarak tabir edebileceğimiz Beylikdüzü’nde fiyatta düşük ama kalitede yüksek birçok konut projesi yer alıyor. Sunduğu zengin sosyal olanaklarla sadece bir yuva değil aynı zamanda yepyeni bir yaşamın kapılarını da aralayan bu projelerden ev sahibi olmak için 45 bin TL’niz olması yeterli. 

Bu haberimizde Beylikdüzü konut projelerinden en uygun fiyatlı olanları sizler için derledik. İşte içinde hem yatırım hem de oturum amaçlı birçok konut seçeneğinin bulunduğu Beylikdüzü uygun satılık daire 2013…
1. Fly Butik Residence’ta 45 bin TL

Fly Butik Residence, Uçarlar Yapı güvencesiyle hayata geçiriliyor. 12 katlı 2 bloktan oluşan Beylikdüzü Fly Butik Residence projesine toplam 200 konut yer alıyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan Uçarlar Yapı Fly Butik projesinde konutlar 45 bin TL’de başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2015 yılında konut teslimlerinin yapılması planlanan Fly Butik Residence Beylikdüzü projesinde stüdyo daireler 33 metrekare, 1+1 daireler 65 metrekare, 2+1 daireler ise 100 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Projede firma bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Atatürk Havaalanı’na 15 dakika, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ise 2 dakikalık mesafede konumlanan projesinin sosyal olanakları arasında ise buhar odası, soyunma odaları, yüzme havuzu, fitness salonu, masaj salonu, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 


Fly Butik Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
2. Arena Residence’ta 89 bin TL. Bayrama özel yüzde 5 indirim

Pusula İnşaat tarafından hayata geçirilen Arena Residence projesinde konutlar 89 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kurban Bayramı’na özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 5 indirim fırsatının sunulduğu Beylikdüzü Arena Residence projesinde tapu teslimleri hemen yapılıyor. Anahtar teslimlerinin ise Şubat 2014’te yapılması planlanan Pusula İnşaat Arena Residence projesi 12 katlı 2 bloktan oluşuyor. Toplam 360 daireden meydana gelen Arena Residence Beylikdüzü projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Beylikdüzü Arena Residence, E-5’e 300 metre, metrobüs duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı’na ise 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 


Arena Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
3. Almira Gold Stars Residence’ta 90 bin TL

Almira Gold Stars Residence, Altun Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 14 katlı tek bloktan oluşan Beylikdüzü Almira Gold Stars Residence projesinde toplam 191 daire yer alıyor. Bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Altun Yapı Almira Gold Stars Residence projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Dairelerin 90 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Almira Gold Stars Residence’ta firma bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. 18 ay sonra konut teslimlerinin yapılması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise Türk hamamı, spor kulübü, temizlik hizmetleri, fitness merkezi, market, concierge hizmeti, spra, spor kulübü, sauna, housekeeping, güvenlik ve otopark yer alıyor. 


Almira Gold Stars Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
4. Gümüş Residence’ta 101 bin 750 TL

Beylikdüzü Gümüş Residence projesi, Harşit Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 3 bin 725 metrekare alan üzerinde yükselen Harşit Yapı Gümüş Residence projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konutların 101 bin 750 TL’den satışa sunulduğu Gümüş Residence Beylikdüzü projesinde yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise firma bünyesinde 24 ay vadeli olarak taksitlendiriliyor. Henüz banka kredisi kullanımına uygun olmayan projede daire teslimlerinin 2014 yılında yapılması planlanıyor. Gümüş Residence’ın sosyal olanakları arasında ise fitness salonu, yüzme havuzu, Türk hamamı, güvenlik ve otopark bulunuyor. 


Gümüş Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
5. İnnovia 4’te 100 ay vade farksız taksitle 109 bin TL

Yeşil GYO güvencesiyle hayata geçirilen İnnova 4 projesinde fiyatlar 109 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 100 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen İnnovia 4 projesinde konut teslimlerinin 2014 yılında yapılması planlanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Beylikdüzü İnnovia 4 projesinin sosyal olanakları arasında ise yürüyüş yolları, dinlenme alanları, fitness merkezi, yüzme havuzu, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 


İnnovia 4 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
6. Vetro City’de 117 bin TL

Beylikdüzü uygun satılık daireler arasında Vetro City projesi de bulunuyor. Kullar İnşaat tarafından hayata geçirilen Beylikdüzü Vetro City projesinde toplam 245 konut yer alıyor. 50 bin metrekare alan üzerinde yükselen Vetro City Beylikdüzü’nde stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 117 bin TL’den başlangıç gösterdiği Kullar İnşaat Vetro City projesinde daire teslimlerinin Mart 2014’te yapılması planlanıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projenin sosyal olanakları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, güvenlik ve otopark bulunuyor.

 

Vetro City hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
7. Kale Kent Beylikdüzü’nde 36 ay vade farksız taksitle 123 bin 500 TL

Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığında hayata geçirilen Kale Kent Beylikdüzü projesinde konutlar 123 in 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 36 ay vade farksız taksitle ev sahibi olunabilen Beylikdüzü Kale Kent Evleri’nde toplam bin 471 konut yer alıyor. Konut teslimlerinin 2015 yılının sonlarına doğru yapılması planlanan Kale Kent Beylikdüzü projesinde 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 


Kale Kent Beylikdüzü hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
8. Anfa Life Residence’ta 24 ay vade farksız taksitle 120 bin TL’ye 1+1

Anfa Life Residence, Beylikdüzü’nde Cumhuriyet Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı’nda inşa ediliyor. El Emin İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Anfa Life Residence projesinde toplam 224 konut yer alıyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan Beylikdüzü Anfa Life Residence projesinde fiyatlar 120 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 2014 yılı içerisinde konut teslimlerinin yapılması planlanan Anfa Life Residence projesinde 24 ay vade farksız taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve otopark bulunuyor. 


Anfa Life Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
9. Arifoğlu Residence’ta 120 ay taksitle 125 bin 500 TL

Arifoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Arifoğlu Residence projesinde daireler 125 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 16 bin metrekare alan üzerinde yükselen Beylikdüzü Arifoğlu Residence projesi, 15 katlı 2 bloktan oluşuyor. Toplam 120 daireden meydana gelen Arifoğlu Residence Beylikdüzü projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konut teslimlerinin 2013 sonunda yapılması planlanan Arifoğlu Residence Beylikdüzü projesinde 120 aya kadar banka kredisi ile taksit yapılıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise 7/24 güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, teras cafe, teras fitness center ve 2 kat kapalı otopark bulunuyor. 


Arifoğlu Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
10. Aris Park Residence’ta 135 bin TL. Aralık 2013’te teslim

Aris Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Aris Park Residence projesinde toplam 267 daire yer alıyor. 14 katlı 3 bloktan oluşan Beylikdüzü Aris Park Residence projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 135 bin TL’den başlangıç gösterdiği Aris Park Residence Beylikdüzü projesinde banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Aralık 2013’te daire teslimlerinin yapılması planlanan Aris Park Residence’ta çocuk oyun alanları, roof cafe, aris club, cep sineması, yüzme havuzu, mağazalar, sauna, güvenlik ve otopark bulunuyor. 


Aris Park Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
11. Ahenk İstanbul’da peşinatsız, 100 ay vade farksız taksitle 150 bin TL

Emin Otomotiv güvencesiyle Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Ahenk İstanbul projesinde kredi kullanmadan, ara ödeme yapmadan, peşinatsız, 100 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Fiyatların 150 bin TL’den başlangıç gösterdiği Ahenk İstanbul Konutları’nda toplam 500 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinden oluşan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, spor alanları, squash, dinlenme alanları, güvenlik ve otopark bulunuyor. 

Ahenk İstanbul hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
12. Blue Residence’ta 160 bin TL. Aralık 2013’te teslim

Blue Residence, Enyap İnşaat tarafından inşa ediliyor. Toplam 322 konuttan oluşan Blue Residence Beylimdüzü projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konutların 160 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Beylikdüzü Blue Residence’ta banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Aralık 2013’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Enyap İnaşat Blue Residence projesinde çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, masaj salonu, fitness, sauan, dinlenme salonu, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 

Blue Residence hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com