Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans!

Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans! Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans!

Firma: Gül Proje

Proje: Vira İstanbul

Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans, 1.156 daire ve 39 cadde mağazasından oluşuyor. Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesinde metrekare satış fiyatı 3 bin 100 liradan başlayarak değişiyor...


İstanbul Beylikdüzü'ne bağlı Kavaklı'da yükselen Viraİstanbul Rezidans projesi  Gül Proje  ve Beylikdüzü Belediyesi ortaklığında yapılıyor. Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesinde konut ve ticari üniteler yer alıyor.


Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesinde teslimlerin Aralık 2018 yılında yapılması hedefleniyor. 17 blok olarak tasarlanan Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesinde 1.156 daire ve 39 cadde mağazası bulunuyor.


Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesi 92 bin metrekare alanda inşa edilecek. Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans'ın 74 bin 500 metrekare alanında peyzaj alanları ve sosyal donatı alanları olacak.


Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans'ta metrekare fiyatı 3 bin 100 liradan başlıyor.


Beylikdüzü Viraİstanbul Rezidans ödemeleri 30 ay sıfır faizle ya da konut kredisi kullanılarak yapılabiliyor. Projede yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları gibi olanaklar bulunuyor.Telefon: 449 9 485

Web: http://viraistanbul.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor