Beytepe Elit Manzara projesinde geri sayım başladı!

Beytepe Elit Manzara projesinde geri sayım başladı!Geçen yıl Ankara ’ya Beytepe ’deki Elit Royal Residence ’ı kazandıran Elit Yapı, yeni projesi için son hazırlıklarını tamamladı.


Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan: “Beytepe’de kaliteli ve konforlu yaşamı muhteşem manzarayla bütünleştirecek yeni konut projemiz ‘Elit Manzara’ için geri sayıma başladık” “Kule, alçak kat ve bahçe katından oluşacak projemizde toplam 119 konuta yer veriyoruz”


Geçen yıl Ankara’ya Beytepe’deki Elit RoyalResidence’ı kazandıran Elit Yapı, yeni projesi için son hazırlıklarını tamamladı.Elit RoyalResidence ile Başkent’i “butik residence” konseptiyle tanıştıran Elit Yapı, bir kez daha Ankara’nın gözde lokasyonu Beytepe bölgesini tercih etti.Elit Yapı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, geleceği oldukça parlak olan Beytepe’de “elit yaşamın” kapılarını açtıklarını ifade ederek, “Beytepe şu an Ankaralı konut alıcısının en fazla tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. Biz de Elit RoyalResidence ile bölgedeki bu gelişime önemli bir katkı sağladık. Beytepe’de yaşamın başladığı ilk projelerden birine imza atmanın gururuyla yeni projemizin startını verdik” dedi.Yıldızhan, “Elit Manzara” ismini verdikleri yeni projelerinin, Beytepe’de kaliteli ve konforlu yaşamı manzarayla bütünleştireceğini belirterek, şunları söyledi:


“Yaklaşık 27 yıldan bu yana sektörde hizmet veren bir firma olarak, bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübelerimizi ‘Elit Manzara’ya yansıtacağız. Elit Manzara karma bir proje olacak. Kule, alçak kat ve bahçe katından oluşacak projemizde toplam 119 konuta yer veriyoruz. İsminden de anlaşılacağı gibi, projede konutlarımız muhteşem bir manzarayla bir arada olacak. ‘Elit anzara’nın Beytepe’ye çok yakışacağına inanıyoruz.”