03 / 07 / 2022

Next Level Çayyolu’nda geri sayım başladı!

Next Level Çayyolu’nda geri sayım başladı!

Pasifik İnşaat tarafından Ankara Çayyolu’nda hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde geri sayım başladı.Next Level Çayyolu’nda tasarlanan Chicago ve Viyana konseptli iki örnek daire bu kapsamda görücüye sunuldu. Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine, Next Level Çayyolu’nda yaşamın 2019’un ikinci çeyreğinde başlayacağını dile getirdi.

Next Level Çayyolu’nda hazırlanan örnek dairelerin lansmanına özel yüzde 30’luk bir indirim kampanyası başlattıklarını da dile getiren Fatih Erdoğan, “Söz konusu indirim kampanyası kısa bir süre ve sınırlı sayıdaki daire için geçerli olacak. Kampanya çerçevesinde 1 milyon lira olan bir dairenin fiyatı 695 bin liraya düşecek” dedi.

101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yükselen Next Level Çayyolu projesinde  3+1’den, 7,5+2’ye kadar 92 farklı daire tipi bulunuyor. Projede squash salonu, açık - kapalı yüzme havuzları, kapalı basketbol sahası, 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanı yer alıyor. 

Web: nextlevelcayyolu.com