28 / 03 / 2023

Bezci Villa Projesi'ne Avrupa ödülü!

Bezci Villa Projesi'ne Avrupa ödülü!

Ankara İncek’te BESA Grup tarafından hayata geçirilen Salih Bezci-Efe Bezci Villa Projesi, Londra merkezli International Property Awars’tan, biri “fivestars” olmak üzere 3 ödüle layık görüldü. BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, 8 bin metrekare alan üzerinde kurulan fsgarchitects’in mimari, Grup T Tasarım’ın iç mimari projesini yaptığı 3 bin 500 metrekare kapalı alanı Salih Bezci, bin 500 metrekare kapalı alanı Efe Bezci’ye ait villa kompleksinin  ‘özellikli müstakil konut’ ve ‘mimari müstakil konut’ kategorilerinde Avrupa ödülü aldığını, aynı zamanda “fivestars” ile onurlandırıldığını ifade etti. 

 

125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Efe Bezci, Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülmenin ülkemiz açısından da gurur verici bir çalışma olduğunu kaydederek, şunları söyledi:

“Şirketimizin yönetim kurulu başkanı olan babam Mimar Salih Bezci’nin öncülüğünü yaptığı yatırımlardan 4’ü Avrupa ve dünya birincilikleri ödülü almıştı. Şimdi bu ödüllere, yenilerini eklemenin sevincini yaşıyoruz. Sıra, 4 Aralık’ta Londra The Savoy Hotel’de tüm kıtaların en iyilerinin yarışacağı Grand Final’de. Bu ödül, Avrupa’nın en güzel villasının Ankara’da olduğunu ilan ederken, aynı zamanda işlerimizdeki başarıyı başka noktalara da taşımamız ve daha güzel işlere imza atmamız konusunda bize yön veriyor. Umarım Bodrum’da başladığımız büyük ölçekli villa projemiz de çok sayıda ödül alarak BESA Grup’un başarılarını taçlandıracak.”
 
Geri Dön