Bien Seramik’ten yazlıklara özel kullanışlı tasarımlar!

Bien Seramik’ten yazlıklara özel kullanışlı tasarımlar! Bien Seramik’ten yazlıklara özel kullanışlı tasarımlar!

Çevreye duyarlı ve tasarımda öncü marka Bien Seramik’in yeni tasarımları kullanım açısından birçok alternatif sunuyor. Yapı sektörüne inovatif çözümler getiren markanın ürün gamı iç mekandan dış mekana, duvardan zemine birçok alanda kullanım özelliğine sahip.Çevreye duyarlı ve tasarımda öncü marka Bien Seramik’in yeni tasarımları kullanım açısından birçok alternatif sunuyor. Yapı sektörüne inovatif çözümler getiren markanın ürün gamı iç mekandan dış mekana, duvardan zemine birçok alanda kullanım özelliğine sahip. Farklı renk ve ebat seçenekleri, dayanıklılığı ve kolay temizlenme özelliği olan Bien’in ahşap ve doğal taş görünümlü serileri ile yazlıklarınızı, bahçelerinizi, teraslarınızı kendi zevkinize göre dekore etmeniz mümkün.


İşte Bien’in yazlık mekanlarınız ve bahçeleriniz için önerdiği tasarımlarından bazıları:


Chester Patchwork


Bien’in Chester Patchwork serisi ile bahçelerinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Teras ve bahçeleriniz doğal taş görünümü bu seri ile çok eğlenceli ve sevimli hale getirebilirsiniz.


Iron Wood ve Koru


Teras, bahçe, iç ve dış cephe, veranda, balkon, cephe duvar dışında yaşam alanlarınızda da tercih edebileceğiniz Iron wood serisi mekanlarınızı özel kılacak şık ve sıcak bir ürün.


Kies


Rüzgârla dağılmış kum taneciklerinin doğal görüntüsünü bahçenize taşıyan Bien’in Kiesserisi bej ve gri renklerde üretiliyor. Sırlı porselen olan seri 61x61cm ebatlarında ve kaymama özelliğine sahip.


Quartz


Gri, bej ve antrasit renklerinden oluşan Quartz serisi, sade mekanlar oluşturmak isteyenler için tasarlanmış kusursuz bir seçim. İlk Bien teknolojisi ile üretilmiş Bien’in 20 mm’lik karolarından olan Quartz dayanıklı olmasının yanı sıra zahmetsizce döşenebiliyor. Karolar yalnızca yere bırakılarak, yani kuru olarak uygulanabiliyor.


Sardes


Hem iç hem dış mekanda tercih edebileceğiniz Sardes mekanlarınıza sade bir o kadar da şık bir görünüm kazandıracak.


Sevilla


Bien Sevilla 3 boyutlu tasarımıyla mekanlarınıza sıcaklık ve zenginlik katan bir seri. Doğal taş görünümüyle bahçe, teras gibi açık alanların yanı sıra iç mekân dekorasyonunda da otantik bir çözüm sunuyor.