Bimeks, İzmit'teki 3. mağazasını hizmete açtı!

Bimeks, İzmit'teki 3. mağazasını hizmete açtı!

Real AVM içerisinde hizmet veren Darty'nin tabelasının değiştirerek açılışını yapan Bimeks firması, Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası dolayısıyla sadece firma çalışanlarının katıldığı küçük çaplı bir açılış gerçekleştirdi.Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarından Bimeks, Türkiye'deki 135 inci şubesini Kocaeli'nin İzmit ilçesinde faaliyete geçirdi. Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarından biri olan Bimeks, geçtiğimiz dönemde Electrovvorld ve Darty gibi iki büyük şirketin Türkiye şubelerini devralarak büyük bir atılım gerçekleştirmişti. İzmit'te faaliyet gösteren Real AVM içerisinde hizmet veren Darty'nin tabelasının değiştirerek açılışını yapan Bimeks firması, Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası dolayısıyla sadece firma çalışanlarının katıldığı küçük çaplı bir açılış gerçekleştirdi. Bimeks mağazasının açılışının yapılacağını duyan vatandaşlar, sabah saatlerinde AVM önüne gelerek mağazanın açılmasını heyecanla bekledi. 

Mağaza açılışında konuşan Bimeks İcra Kurulu Üyesi Önder Yüksel, "İzmit'te üçüncü, Türkiye'de ise 135'ıncı mağazamızı açmanın gururunu yaşıyoruz. 

Tüketici elektroniğinden beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar 20 bine yakın ürünü avantajlı fiyatlar ve cazip seçeneklerle vatandaşın ayağına getirmeye devam edeceğiz" dedi. 

Yüksel'in konuşmasının ardından, mağazanın açılış kurdelesi çalışanlar tarafından kesildi


İstanbul Gazetesi