Bizim Evler 8'in inşaatı yıl sonunda başlayacak!

Bizim Evler 8'in inşaatı yıl sonunda başlayacak! Bizim Evler 8'in inşaatı yıl sonunda başlayacak!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme tarafından Avcılar Firuzköy'de inşa edilecek Bizim Evler 8 projesinin ruhsatı alındı. Projenin inşaatı yıl sonunda başlayacak.İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilecek Bizim Evler 8 projesinin ruhsatı Avcılar Belediyesi'nden alındı. 


Avcılar Firuzköy'de inşa edilecek Bizim Evler 8 projesi 247 konut ile 31 ticari üniteden oluşacak. Proje 19 bin 739 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek.


Bizim Evler 8 projesinin inşaat çalışmaları yıl sonunda başlayacak. Projenin inşaatı başladıktan 36 ay sonra tamamlanması planlanıyor. 

 

 


İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme'nin KAP açıklaması;


Daha önce 09.10.2017 tarihinde yapılan özel durum açıklamasında belirtilen İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Firüzköy Mahallesi, 653 Ada 1 parselde kayıtlı 19.739 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde yapılacak olan ‘' Bizimevler 8'' projemize ait 247 konut ve 31 ticari ünite olmak üzere 278 adet bağımsız bölümünün Yapı Ruhsatı Avcılar Belediyesi'nden alınmıştır. Projenin inşaatına yıl sonunda başlanılması ve 36 ayda tamamlanması planlanmaktadır.

 

Web: http://www.ihlas.com.tr/

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com