13 / 08 / 2022

Blatform'dan Dubai’ye kripto para borsası yatırımı: Genesisx ile ortak oldu

Blatform'dan Dubai’ye kripto para borsası yatırımı: Genesisx ile ortak oldu

Singapur merkezli blockchain servis sağlayıcı Blatform, Dubai’de bir kripto para borsasının lisansına sahip Genesisx ile ortak oldu. Şirket daha sonra yakın coğrafyalarda kurulum sürecinde olduğu diğer kripto para borsalarını da hayata geçirmeyi amaçlıyor. Blatform sahip olduğu yazılım altyapısı ile kripto para borsası açmak isteyen kişi ve kurumlara çözümler sunuyor. Şirketlerin sahip olmak istediği borsaları içerik taleplerine göre 1-2 ay gibi kısa sürede çalışır hale getirebiliyor.

Dubai merkezli Genesisx borsasının servis sağlayıcı ve yazılım şirketi Blatform’un BFORM TOKEN’ı, Haziran 2022'de Digifinex borsasında listelendi, CoinMarketCap ve Coingecko'da yer aldı. Bform Token, PancakeSwap’tan da satın alınabiliyor. Blatform'un hedefi, 2025'in sonuna kadar 40'tan fazla ülkede 500 platformla 100 milyon kullanıcıya ulaşmak. Böylece şirketin borsalarda işlem gören BFORM TOKEN’ı bu platformlarda da kullanılıyor olacak. BFORM TOKEN hem PancakeSwap hem UniSwap hem de DigiFinex borsalarında alım satım yapılabiliyor.

Blatform dan Dubai’ye kripto para borsası yatırımı: Genesisx ile ortak oldu

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.