Bodrum Elysium Miramar'da villalar 2016'da teslim!

Bodrum Elysium Miramar'da villalar 2016'da teslim!


Firma: Ofton İnşaat

Proje: Elysium Miramar Bodrum


Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde hayata geçirilen Bodrum Elysium Miramar Evleri 22 dönüm arsa alanı üzerinde 23 blok halinde yayılıyor. Projede villaların 2016 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi öngörülüyor.


192 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dublekslerin yer aldığı projede fiyatlar şerefiye farkına göre değişiyor. Bodrum Elysium Miramar projesinde minimum fiyat 530 bin Euro, maksimum fiyat ise 740 bin Euro olarak satışa sunuluyor. 


Ödeme koşulları kapsamında kredi kullanılan projede yüzde 50 peşin verildiğinde kalan yüzde 50 için yüzde 5 vade farklı ile 18 ay taksitlendirme imkanı sunuluyor. 


Bodrum Elysium Miramar Evleri Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde  Ofton İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. Deniz, şehir ve kale manzarasına hakim villalar 22 dönüm arazi üzerinde 23 blok halinde yükseliyor. 


Bodrum'da merkeze yakın konumda yer alan Bodrum Elysium Miramar projesinde toplamda 46 dubleks daire yer alıyor. Teslimlerin Mayıs 2016'da gerçekleşmesi planlanan projede her villaya özel bahçe ve havuz bulunuyor. 


Telefon: 444 5 350

Web Adresi: http://elysiummiramar.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com

projeye sor