Bodrum Konak Evleri'nde 115 bin TL'ye!

Bodrum Konak Evleri'nde 115 bin TL'ye! Bodrum Konak Evleri'nde 115 bin TL'ye!

Konak Evleri'nde bina modelleri Manolya, Yasemin ve Orkide isimlerini alıyor

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Konak Evleri; her Cumartesi yarımadanın en büyük pazarının kurulduğu ve Yunan Adaları'ndan dahi binlerce ziyaretçinin akımına uğrayan Turgutreis'te bulunuyor.

Sokakların birbirine bağlandığı Arnavut kaldırımları, evlerin Doğu mimarisinden esinlenilmiş uzun bacaları, avlulu daireleri, kemerli duvarları, kubbeleri ve taş mimarisiyle Turgutreis'in en farklı projesi olan Konak Evleri, 57 konuttan meydana geliyor.

Panoramik deniz manzarası ve gün batımı manzarası izlemenin özel bir keyif olduğunu bilenlerin daha çok tercih ettiği bu proje, Bodrum'a 18,  Havaalanı'na ise 48 kilometre mesafede.

Ottoman Life- Pet Holding'in, Bodrum Turgutreis'te 9 dönüm arsa üzerinde inşa ettiği Konak Evleri'nde  2008'den bu yana yaşamın devam ediyor. Alanları 80 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 1, 2 ve 3 odalı lüks konutlardan meydana gelen Konak Evleri'nde fiyatlar 115 bin TL ile 225 bin dolar arasında farklılık gösteriyor. Yazlık proje için tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor.

Konak Evleri'nde bina modelleri Manolya, Yasemin ve Orkide isimlerini alıyor. Manolya Evleri'nde 1+1 ve 2+1 konutlar; Yasemin Evleri'nde 2+1 konutlar ve Orkide Evleri'nde 2+1 ile 3+1 konutlar bulunuyor.

Yüzme havuzu, çocuk havuzu, tam donanımlı spor salonu, sauna ve özel duşlar, bar, restoran ve dinlenme alanları ve açık otoparkın mevcut olduğu Konak Evleri, denize 1.5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Yaz kış oturmaya müsait olan projedeki tüm konutlarda beyaz eşya, klima, termosifon, şömine, barbekü, çift cam pencereler, tv uydu sistemi ve gömme dolap bulunuyor. Ayrıca tüm konutların ebeveyn yatak odalarında tuvalet ve duş yer alıyor.

www.ottomanlife.com
satis@ottomanlife.com
0 252 382 64 63

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

pus