Bodrum Park Dolphin Homes'ta 190 bin Euro'ya!

Bodrum Park Dolphin Homes'ta 190 bin Euro'ya!

Park Dolphin Homes'ta fiyatlar 190 bin Euro ile 320 bin Euro arasında değişiyorAltan İnşaat tarafından Bodrum Yalıkavak'ın Tilkicik koyunda inşa edilen Park Dolphin Homes'ta 9 adet A tipi, 13 adet B tipi ve 16 adet C tipi olmak üzere toplam 38 adet villadan oluşuyor.

Park Dolphin Homes projesindeki villaların bütün dış duvarlarında üstün ısı ve ses izolasyonu sağlayan ve hafifliğiyle inşaatlarda tercih edilen doğal yapı malzemesi BİMS kullanıldı. Yazlık projenin teraslarında özel su ve ısı izolasyonu yapıldı. Park Dolphin Homes'ta her villa temelinde elektrik topraklaması yapıldı. Bütün villaların salonunda şömine, salon ve ebeveyn yatak odalarında klima, diğer odalarda klima tesisatı; ayrıca sıcak su için termosifon bulunmaktadır.

Eylül 2005'de 17 bin 500 metrekare alanda inşa edilen Park Dolphin Homes'ta Mayıs 2007'den bu yana yaşam devam ediyor. Konut teslimi hemen yapılıyor. Park Dolphin Homes'ta son 4 konutun satışı sürüyor.

Fiyatların 190 bin Euro ile 320 bin Euro arasında değiştiği projede yüzde 50 peşinatla 6 ay vade yapılabiliyor. Park Dolphin Homes'ta satışı devam eden 3+1 konutların alanları 158 ile 190 metrekare arasında değişiyor.

Sosyal alanları:

Büyükler ve çocuklar için iki ayrı yüzme havuzu.

Çocuk oyun parkı.

Çok amaçlı spor sahası (tenis, mini futbol, basketbol, voleybol).

Fitness merkezi, dinlenme odası, Türk hamamı, sauna ve kafeteryadan oluşan sosyal tesisler.

Site atık sularının arıtılarak bahçe sulamasında kullanılması için atıksu arıtma tesisi.

70 bin litre kapasiteli yedek kullanma suyu deposu.

Siteye ait günlük 150 bin lt kapasiteli su kuyusu.

Tek noktadan giriş ve 24 saat güvenlik kontrolü.

Her villaya ait etrafı çimlendirilmiş ve ağaçlandırılmış bahçe.

Her villada açık otopark.

Depo olarak da kullanılabilecek 12 araçlık kapalı otopark.

Deniz manzaralı konutlardan oluşan Park Dolphin Homes, Bodrum Merkez'e 2 kilometre, denize ise 200 metre uzaklıkta yer alıyor

212 854 27 77- 78

www.parkdolphin.com

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com