Boğaz'a 924 adım: Nidapark Beşiktaş!

 Boğaz'a 924 adım: Nidapark Beşiktaş!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Beşiktaş


İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş bölgesinde hayata geçirilen Nidapark Beşiktaş projesi, stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor...


Tahincioğlu Gayrimenkul projesi olarak inşa edilen  Nidapark Beşiktaş  projesinde banka kredisi kullanmak mümkün. Projede satış sürecine devam ediliyor. 


İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş bölgesinde yükselen Beşiktaş Nidapark projesi, 58 adet konuttan meydana geliyor. Proje, 7 bin 250 metrekare alana sahip.


Yüzde 1 KDV avantajı sunulan Nida Park Beşiktaş'ta teslimler 2015 yılının Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek. Projede, stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daireler mevcut. 


 Boğaz


İçerisinde; güneşlenme terasları, fitness salonu, barbekü ve lounge alanları bulunan Beşiktaş Nida Park'ta yer alan dairelerin alanları 36 metrekareden başlayıp, 145 metrekareye kadar yükseliyor. 


Son 15 adet dairenin satışına devam edilen Nidapark Beşiktaş Evleri'nde 60 aya kadar yüzde 0,69 faiz oranıyla, 120 aya kadar ise yüzde 0,79 faiz oranıyla taksitlendirme yapılıyor.  


Nida Park Beşiktaş satış ofisi

Telefon: 444 48 46

Web adresi: www.tahincioglu.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor