06 / 12 / 2022

Bomonti The House Residence'ta kiralama ve satışlar başladı!

Bomonti The House Residence'ta kiralama ve satışlar başladı!

İstanbul’un merkezi Bomonti’de konsepti ve mimarisi ile residence anlayışına farklı bir bakış açısı getiren The House Residence ticari ünitelerinde kiralama ve satışlar başladı.Popüler markalar bu özel ve markalı projede yer almak için şimdiden görüşmelere başladı. The House Residence Bomonti projesinin pazarlama, satış ve kiralama hizmetleri FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından gerçekleştiriliyor.


İstanbul’un yükselen yıldızı Bomonti hareketleniyor. Nişantaşı, Taksim ve Tünel’e yürüyüş mesafesinde, metro ya da taksi ile sadece 5-10 dakika uzaklıktaki Bomonti, Bira Fabrikası’nın da yeniden hayat bulması ile alışveriş, eğlence, yeme-içme ve keyfin yeni adresi olacak. Yenigün İnşaat yatırımı, The House Collection markası ve FYP dizayn, marka ve konsept planlaması ile Bomonti’de inşa edilen The House Residence’ta Bomonti’de yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. Bölgenin tek markalı projesi olması ile dikkat çeken The House Residence Bomonti’de, kiralama ve satışlar başladı. 


Bomonti The House Residence ta kiralama ve satışlar başladı!


Life style ve kafeler için ”in” markalar yer seçmeye başladı… 


Mayıs 2016’da yaşam ve sosyal alanları ile hayata geçecek The House Residence Bomonti, perakende sektörü ve iş dünyasını bir araya getiriyor. Konut, hotel, sosyal yaşam alanları, spor kulübü ve “service ofis alanı ile bir yaşam merkezi olarak hayata geçen The House Residence, eğlence, yaşam, iş ve spor keyfini birlikte sunuyor. Popüler markaların şimdiden yer seçtiği The House Residence Bomonti’de yaşayanlara sosyalleşme keyfi sunuyor. 


Şişli-Bomonti'de 3 bin 437 metrekare arazi üzerinde toplam 31 bin 864 metrekare inşaat alanında,  15 kat olarak yükselen The House Residence’ın ilk 3 katında 51 odalı The House Hotel Bomonti,  diğer katlarda ise otel konforunda toplam 155 apart daire bulunuyor. Tasarım zenginliği ve sanatsal bakış açısıyla planlanan projede; 4 bin 500 metrekare alanda, sanatsal öğelerle zengin resepsiyon ve lobi alanı, özel yeme-içme markalarının yer alacağı özel terasları ile mağaza/dükkan alanları, life style ofis alanı, özel giriş-çıkış noktaları ve panoramik asansör, markalı bir spor kulübü bulunuyor.    


Özel platformda yer alan yeme-içme alanları, teras alanları ve kendilerine ait farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. The House Residence Bomonti’de 80 metrekareden 250 metrekareye kadar uzanan modüler cafe alanları, kendilerine ait özel platformda ki özel terasları ile yer alıyor. 


The House Residence’ın giriş katında yer alan “The Cafe”leri ile Nişantaşı’nda çok sevdiğin ve dostlarınla buluştuğun mekânlara komşu olabileceğin mekânlara sahip olabileceksin. Dilersen her gün, dilersen arada sırada uğrayacağın, ama kendini her zaman kendi mekânında gibi hissedeceğin özenle tasarlanmış peyzaj alanlarıyla, teraslarla iç içe bir yer olacak. 


Cafe alanlarının yanı sıra life style ofis konsepti ve yeni trend spor kulübü için de ünlü markalar ile görüşmeler devam ediyor… 


Evinizin altında, yaşadığınız binada 1500 metrekare alanda sporun son trendleri ile buluşan İstanbul’un en gözde spor kulüplerinden birine sadece asansöre binip ulaşabileceksiniz. Spor kulübü; size özel stüdyo derslerinden, uzman eğitmenlerle kişiye özel workshoplari sporun son trendleri ile özel dersler gibi life style konseptte sağlıklı yaşamın adresi olarak sizi bekliyor. 


Cafe ve spor alanlarının yanı sıra The House Residence yepyeni bir açık ofis konseptini de hayata geçiriyor. “The Club Office” toplantılarınız ve aynı zamanda özel işleriniz için planlanmış bir life style ofis konsepti. The Club Office iş yaşamının ışıldayan zekalarını buluşturan, onları kaynaştıran, sosyalleştiren ve ihtiyaç duyacakları bütün servisleri hazır sunan yeni bir ofis konsepti ile The House Residence’ta. 


The House Residence’ta, dairelerin uzun ve kısa dönem kiralamalarını ve aynı zamanda ticari ünitelerin kiralama ve satışları, FYP Proje Gelliştirme ve uluslararası işbirlikçileri ile bugünden planlanarak, yatırımınıza daha ilk günden değer katıyor.  
Geri Dön