Bosphorus City rekor kırdı!

Bosphorus City rekor kırdı!

Gayrimenkul sektöründe durgunluktan bahsedildiği bir dönemde Sinpaş GYO'nun projesi Bosphorus City'de 1 hafta içerisinde 500 ev satıldı.


Gayrimenkul sektöründe durgunluktan bahsedildiği bir dönemde Sinpaş GYO'nun dünyaca ünlü İspanyol sanatçı Julio Iglesias ile tanıtımını yaptığı Türkiye'nin ilk temalı konut projesi Bosphorus City'de henüz reklam kampanyası yapılmamış olmasına rağmen sadece 1 hafta içerisinde 500 ev satıldı. Daire tiplerine göre 153.000 YTL ile 2.350.000 YTL değişen fiyat aralığında yapılan satışlarda satış cirosu 121 milyon $'a ulaştı. 

Sinpaş GYO müşterileri 15 Haziran'a kadar sürecek tanıtım günlerinde evlerini önceden ve uygun fiyatlar ile seçme şansı bulacak. Ayrıca Sinpaş GYO'nun peşinatsız ve TÜFE endeksli devrimci ödeme planı  Bosphorus City de de uygulanıyor  ve ev almayı kolaylaştırıyor.

Bosphorus City Satış Ofisinde Fazla Mesai 

K.Çekmece- Halkalı'da kurulan satış ofisinde yoğun ilgi dolayısıyla şimdiden 2. etap satışları için hazırlık yapılmaya başlandı, mesainin 8:30 da başlayıp gece 22:00'ye kadar devam ettiği Bosphorus City Galeri'de gece gündüz demeden ev satılıyor.

Bosphorus City'de Yaşam Seçenekleri

İstanbul Boğazı'nın mimari değerlerini yansıtan modern ve geleneksel mimarinin birleştiği Bosphorus City'de, 63 farklı ev tipi bulunuyor. Yalılar, Saraybahçe Evleri, Yeditepe Kuleleri, Yalı apartmanları, 1+1 den 5+2 ‘ye kadar 68-615 m2 aralığında değişen seçeneklerle İstanbul'un 2. Boğazı'nda yaşama keyfini sunuyor.
 
2.Boğaz'ın incileri Yalılar yok satıyor!

Her birinin farklı bir hikayesi bulunan ve bulundukları Boğaz semtlerinin simgeleri haline gelmiş, her birinden sadece 1'er tane bulunan, ünlü yalıların yeni sahipleri tekstilciler, sanayiciler ve profesörler oldu.

Yalı Apartmanlarında yüksek irtifa!

208 m2 den 254 m2 ye Yalı Daireleri bahçeleri, boğaz manzarası ile yoğun talep aldı. Yalı Apartmanlarını seçenler arasında pilotlar ve üst düzey yöneticiler dikkat çekiyor. Yalı Apartmanları 568.000 YTL ile 840.000 YTL arasında satışa sunuluyor.

Yeditepe Kulelerinde Residence Keyfini hesap edenler kim?

68 m2 den 208 m2 ye kadar 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle boğaz manzarasına hakim, lobiden kuru temizlemeye, bebek bakıcılığından posta servisine kadar pek çok residence hizmeti evinize geliyor. Bu evlerin birçoğu şimdiden yatırımcılar, bankacılar, basın mensupları, havaalanı çalışanları tarafından paylaşıldı. Yedi Tepe Kuleleri'nde fiyatlar aylık 1.150 YTL taksit ile 153.000 YTL den başlıyor.


Bosphorus City'nin yüksek noktalarına konumlandırılmış Saraybahçe Evleri'nde en küçük ev 142 m2.  284 m2'ye kadar değişen farklı daire tipleriyle büyük balkonları, kat bahçeleri, açık jakuzileri ve havuzları ile alışılmışın dışında yaşam tarzları sunuyor. 11. katta boğazda dolaşan sandalları seyrederken kat bahçelerinde misafirlerini ağırlayıp, havuzda keyifli saatler geçirmek için doktorlar, mühendisler ve yöneticiler kuyruğa geçti.  Saraybahçe evlerinde fiyatlar 325.000 YTL ile 788.000 YTL arasında değişiyor.


‘'Yaşayan Boğaziçi'' nasıl doğdu?

Proje geliştirme süreci 1095 gün süren ve Türkiye'nin en emek yoğun projesi Bosphorus City'de İstanbul Boğaz'ının Ortaköy Meydanı'ndan, Beylerbeyi'ne, Kanlıca'dan Yeniköy'e birçok boğaz semtini  K.Çekmece- Halkalı'ya taşıyan Sinpaş GYO, Boğaz'ın tüm olumlu yönlerini ve  zerafetini eşsiz bir mimari ve ‘'Yaşayan Boğaziçi ‘' konsepti ile yeniden yorumladı.

Sosyal Yaşam Mönüsünde neler var?

Bosphorus City'de 26.000 m2 büyüklüğünde 720 metre uzunluğunda boğaz, 2 boğaz köprüsü bulunuyor. Yaklaşık 1/3 ü yeşil alandan oluşan projede, Kafeler-Restaurantlar, Dans Salonları, Açık-Kapalı Yüzme Havuzları,  spor kompleksleri, mini golf sahaları,bowling salonları, masaj odaları, sağlık klubü gibi birçok  sosyal ve sportif öğe İstanbul'un 2. Boğazı Bosphorus City'de boğazın güzellikleri ile birleşiyor.