07 / 12 / 2022

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 26 Eylül Pazartesi 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 26 Eylül Pazartesi 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları 26 Eylül 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Altın almak isteyenler ya da yatırımcılar 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 26 Eylül 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın ilk gününde yani 26 Eylül Pazartesi günü altın fiyatları sorgulanıyor. Altın 26 Eylül 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altın, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip edilmektedir. 26 Eylül Pazartesi günü altın fiyatlarında meydana gelen hareketlenme altın alacaklar tarafından araştırılıyor.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 26 Eylül Pazartesi 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın ilk gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurunun etkisiyle değişim yaşamaya devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar, haftanın ilk gününe nasıl başladığı altın yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları, başlıca merkez bankalarının enflasyonu düşürmek amacıyla daha sıkı para politikasına gitmesi ile ve doların yükselişe geçmesi ile iki buçuk yılın dip seviyesini gördü. Altının spot piyasadaki ons fiyatı yüzde 0.3 düşüş ile 1,637.85 dolara geriledi.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön