09 / 12 / 2022

Bülent Ersoy'a hediye edilen o altının değeri ortaya çıktı! İşte ham/has altın için şaşırtan gerçek...

Bülent Ersoy'a hediye edilen o altının değeri ortaya çıktı! İşte ham/has altın için şaşırtan gerçek...

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'a madenden çıkarılan ham/has altın hediye edildi. İşte Bülent Ersoya'a hediye edilen o altının değeri ve ham/has altın için şaşırtan gerçek...ŞAŞIRTAN O GERÇEK

Ham altın, 24 ayar ve 995/1000 milyem olarak üretilen saf altına, has altın denir ve 24 ayar has altının gram fiyatı üzerinden işlemler yapılmakta. Bu nedenle fiyatı, piyasada bilinen gram altın ile aralarında birkaç kuruşluk benzerlik bulunmaktadır.Bülen Ersoy'a hediye edilen ham/has altının değeri herkesten tarafından merak ediliyor.

Ham altın has altın da olarak bilinmekte ve has altın fiyatı Has Altın alış fiyatı 1,034,664 TL, satış fiyatı ise 1,034,826 TL.

Altın fiyatları resmen fırladı! 1 gram altını olanlar hemen bakın! Yatırımcılara müjde! 9 Ağustos 2022 altın fiyatları

Bülent Ersoy Bodrum'dan 40 milyon TL'ye iki villa satın aldı!

Bülent Ersoy Bodrum'dan iki süper lüks villa aldı!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön