Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Canip Özçimenli tarafından kuruldu. 


Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Canip Özçimenli tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

 

Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Kat karşılığı mesken ve işyerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. -Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek, -Yurt içi ve yurt dışında her türlü yol stabilize çalışmaları, beton, yol, asfalt çalışmaları yapmak ve taahhütleri yerine getirmek. -Fabrika ve tesislerin kompleinşaatının ve montaj işlerinin yapımı ve petrol boru hatları,diğer boru hatları ,yüksek ve alçak gerilim elektrik tesisatları,enerji nakil hatları,telefon,telgraf ve diğer havi nakil hatları yapım ve montaj işlerini,onarım değişim verestorasyon işlerini yapmak yaptırmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

 


Bulmet İnşaat Metal Hafriyat Oto Parçaları Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  adres; MİMAR SİNAN MAH.ÜSKÜDAR CAD. YEDPA TİC.MERK.G CAD.N.1 G/215 ATAŞEHİR