Bulvar 216'ya halkın favorisi ödülü!

Bulvar 216'ya halkın favorisi ödülü!Bu sene 13. kez düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri “Alışveriş ve Yaşam Merkezleri” kategorisindeki halkın favorisi ödülünü, Türkiye’nin ilk yeme içme destinasyonu olan Bulvar 216 kazandı.


www.Bulvar216.com adresinden ziyaretçilerine hızlı ve kolay kullanım sunan Bulvar 216, tablet ve telefonlarla uyumlu çalışan sistemi ile de günlük yaşamın hızına entegre bilgi akışı sağlıyor. 


Kullanıcı dostu menüsü ve yalın tasarımı sayesinde Bulvar 216’nın dünyasını yenilikçi teknolojilerden beslenerek ziyaretçilerine aktaran site, halk oylaması ile 13. Altın Örümcek web ödülünün sahibi oldu. 


Hayatı Çok Sevme Yeri’ni Halk da Çok Sevdi

Hayatı çok sevme yeri sloganıyla 1 sene önce Ataşehir’de açılan Bulvar 216, gurme merkezi olarak ziyaretçilerini sokak konseptinde ağırlıyor. Bulvar 216’nın ferah mimarisinden ilhamla tasarlanan web sitesi, halk oylaması ile Alışveriş ve Yaşam Merkezi kategorisinde halkın favorisi seçildi.  

 

Ziyaretçiler, web sitesine giriş yaparak Bulvar 216’nın mağazaları içinden sabah kahvaltısı, öğle buluşması, akşam yemeği ve kahve keyfi gibi günün her anı için ayrı bir öneri ile karşılaşabiliyorlar. Yine site üzerinden, Bulvar 216’da  düzenlenen mutfak atölyeleri, konserler ve özel etkinliklerden hızlı bir şekilde haberdar olabiliyorlar.