Bursa Ekolkent projesi geliyor!

Bursa Ekolkent projesi geliyor! Bursa Ekolkent projesi geliyor!

Güler İnşaat tarafından, gayrimenkul sektöründe Türkiye'nin yükselen yıldızlarından Bursa'da kendi elektriğini üretmesi ve su israfını önlemesiyle dikkatleri çeken Ekolkent projesi geliyor. 


Ekolojik olmasıyla ön plana çıkan projede 3+1'den 4+1 dublekse kadar çeşitli daire seçenekleri bulunuyor. Güler İnşaat, Türkiye'nin "yeşil inci"si olarak bilinen Bursa'da, yeşilliği ve ekolojik özellikleriyle büyük beğeni kazanması beklenen yeni bir proje için kolları sıvadı.

Ekolkent projesi, Bursa Göçmen Konutları bölgesinde inşa ediliyor. Projenin satışı ise yeni hayata geçirilen Ngyo Konut Market tarafından inşa edilecek. Proje 54 daire ve 9 ticari birimden meydana gelecek. 

Toplam 2 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilecek proje, 2 blok ve 7 kattan oluşacak. Ekolkent'te 3+1 normal kat, 3+1 bahçe katı, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daireler yer alacak. 

Ekolkent projesinde bol miktarda yeşil alan ve  havuz gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Ayrıca, projedeki her daireye otopark imkanı da sunuluyor. 

Ekolkent bir taraftan kendi elektriğini üretirken, bir taraftan da su israfına engel oluyor. Bu kapsamda projedeki konutlarda, banyo, gri su adı altında kullanılan atık su ile yağmur suyunu bir depoda toplayan bir sistem var. 

www.ngyokonutmarket.com