Çukurova Balkon

Bursa Harmony Towers'ta 1.900 TL taksitle!

Bursa Harmony Towers'ta 1.900 TL taksitle! Bursa Harmony Towers'ta 1.900 TL taksitle!

Bursa Harmony Towers'ta 28 Şubat 2018 tarihine kadar kadar geçerli olacak kampanya ile peşinatsız 1.900 TL taksit ve hemen teslim avantajları sunuluyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde konumlanan, mimarisi, kalitesi ve estetik detayları ile öne çıkan projesi Harmony Towers, 1.900.-TL taksit ve 0 peşinat seçeneğiyle alıcılarını bekliyor. Harmony Towers ayrıcalığını hemen yaşamak isteyenlere sunulan avantajlı kampanya, 28 Şubat tarihine kadar devam ediyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların bulunduğu Bursa Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

 

Bursa Harmony Towers, 5.500 metrekare büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları da sunuyor.

 

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip olan AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliğine de sahip. Proje sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları da Bursa içerisinde bir değer olarak öne çıkıyor.

 

http://www.harmonytowers.com/