Bursa Modern'li çocuklar velileri için özel gösteri hazırladı!

Bursa Modern'li çocuklar velileri için özel gösteri hazırladı! Bursa Modern'li çocuklar velileri için özel gösteri hazırladı!

Bursa’nın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern’in, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor…Bursa’nın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern, çocukların gönlünü sömestr tatilinde de fethetmeyi başardı. Bursa Modern’li çocuklar aldıkları drama eğitimleri ile hem gönüllerince eğlendikleri bir tatil geçirdiler hem de velilerine hünerlerini sergilediler.


Bu sömestr tatilinde Sinpaş GYO Bursa Modern’li çocuklar çok şanslıydı. Çünkü sanatla iç içe olma imkânını doyasıya yaşadılar. İletişim, Üretkenlik, Doğaçlama, Dikkat-Algı, Ritm ve Kendini Tanıma konularında eğitim alan çocuklar, hem Bursa Modern Çocuk Drama Atölyesi'nde yeteneklerini keşfetti, hem de velileri için özel bir gösteri hazırladı. Hastane de geçen bir kargaşanın anlatıldığı, 20 dakikalık doğaçlama gösteriyi velilerine ve tüm  Sinpaş GYO Bursa Modern site sakinleri sunan öğrenciler, gösteri sonunda ayakta alkışlandılar. Bursa Modern yaşam merkezi sakinleri, Bursa Modern’de yaşamanın ayrıcalıklarından önümüzdeki günlerde de faydalanmaya devam edecekler.