Bursa'da yangın çıktı!

Bursa'da yangın çıktı!Alınan bilgiye göre, Yenikaraman Mahallesi Kayalar Sokak'ta bulunan üç katlı binanın bodrum katında elektrik kontağından yangın çıktı. Yangını fark eden apartman sakinleri ile çevredeki vatandaşlar itfaiye ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi.Bir apartmanın bodrum katında çıkan yangında yoğun duman nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşları, itfaiye ekipleri balkonlardan merpenle indirdi


Merkez Osmangazi ilçesinde, bir apartmanın bodrum katında çıkan yangında, yoğun duman nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar, itfaiye merpeniyle balkonlardan tahliye edildi.


Alınan bilgiye göre, Yenikaraman Mahallesi Kayalar Sokak'ta bulunan üç katlı binanın bodrum katında elektrik kontağından yangın çıktı. Yangını fark eden apartman sakinleri ile çevredeki vatandaşlar itfaiye ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi.


Apartman içinde yoğun dumana neden olan yangına olay yerine gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Bu sırada duman nedeniyle binanın merpenlerinden dışarıya çıkamayan ve balkonlarda bekleyen apartman sakinlerini, itfaiyeciler merpen kullanarak indirdi.


Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saatlik çalışması sonucu söndürülürken, dumandan etkilenen 10 kişiyi olay yerine gelen sağlık ekiplerince ambulansta tedavi edildi.


Öte yandan, apartmanın garaj kısmında bulunan bir otomobilde de hasar oluştu.HaberTürk