Businist Office projesi!

Businist Office projesi!

Firma: SVR Gayrimenkul Yatırım

Proje: Businist Office


Businist Office projesinde ofislerin metrekare birim fiyatı 4 bin dolardan başlayarak değişiyor. Fikirtepe'de inşa ediliyor olan Businist Office projesi 550 milyon TL yatırımla yükseliyor...Selimoğlu, Vartaş ve Rocher Yapı ortaklığıyla kurulan SVR Group tarafından inşa ediliyor olan Businist Office projesi İstabul'un Anadolu yakasında Fikirtepe bölgesinde yükseliyor.


Businist Office projesi 393 adet ofis ve 22 adet ticari üniteden meydana geliyor. Businist Office projesinde banka kredisi kullanılarak taksitli ödemeler yapılıyor.


Businist Office projesinin satış ofisi ile 0216 407 24 00 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Businist Office projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin dolardan başlıyor.


Businist Office projesi 550 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Businist Office projesinde ofislerin büyüklükleri 45 - 320 metrekare, dükkanların büyüklükleri 60 - 380 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Toplam inşaat alanı 116 bin metrekare olan Businist Office projesi içerisinde sağlık merkezi, kreş, eğlence merkezi, fitness club, arşivleme için depolar, kuru temizleme, terzi, kuaför, lostra, copy center, eczane, cafe, toplantı ve eğitim odaları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.Businist Office projesi nerede?

Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy İstanbulBusinist Office iletişim bilgileri

Telefon: 0 216 407 24 00 - 01 - 02 - 03 - 04

Web: www.businist.com


projeye sor