Büyük şehirlerden köylere göç trendi!

Büyük şehirlerden köylere göç trendi! Büyük şehirlerden köylere göç trendi!

Ünlüler arasında büyük şehirlerden köylere göç trendi hızla yayılıyor. İşte doğaya kesin dönüş yapan kendilerine yeni hayatlar kuran o ünlüler.

Ünlüler arasında büyük şehirlerden köylere göç trendi hızla yayılıyor. Şehrin gürültüsünden bunalan ünlüler çareyi doğaya sığınmakta buluyor.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Özlem Tekin, Müge Boz, Ege, Hayko Cepkin gibi birçok ünlü isme son olarak doğal yaşam tutkunu olan Demet Evgar katıldı.

 

'Avlu' dizisinin başarılı oyuncusu Muğla'da eski bir köy evi satın aldı. 250 bin liraya aldığı evi restore ettirmek isteyen oyuncu fırsat buldukça Muğla'ya gidiyor. 

 

Çareyi doğaya sığınmakta bulan ünlüler kervanına bir dönemin en ünlü dansçılarından Burçin Orhon'da katıldı. Bir yandan dans sanatına yeni kuşaklar kazandırmayı planlayan Burçin Orhon, bir yandan da satın aldığı köy evinin restorasyonuyla ilgileniyor.

Şehrin gürültüsünden kaçıp, doğaya sığınan ünlüler arasında Hakan Altun da yer alıyor. Mandıra Filozofu filmini izleyen Hakan Altun , Bodrum'a yerleşme kararı almıştı. 

Doğayla yaşamayı seçen ünlülere bir isim daha eklendi. Sinan Albayrak dizisinin final yapmasının ardından soluğu Kaş’ta, kendi inşa ettiği at çiftliğinde aldı.

Bir zamanların Türkiye güzellerinden Nazlı Deniz Kuruoğlu, 1982 yılında hem Türkiye hem de Avrupa Güzeli seçilmişti. Kuruoğlu, yeni hayatına Kuşadası'ndaki Caferli köyünde devam ediyor. Bir butik otel işleten Kuruoğlu, kelimenin tam anlamıyla köy hayatı yaşıyor.

 

Bir zamanlar podyumların gözde modellerinden biri olan Bilun Dohmen de Bodrum'un bir köyünde yaşamayı tercih etti. 

Oyuncu Burak Hakkı, oğlu doğduktan sonra tarıma yöneldi. Ünlü oyuncu Saroz Körfezi’ndeki çiftliğinde organik tarım yapıyor. Hakkı, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki Güneyli Köyü'nde satın aldığı 35 bin metrekarelik arsada ceviz ve organik sebze-meyve yetiştiriyor.

 

 

Ünlü dansçı Burçin Orhon köye yerleşti!

Sertab Erener Bodrum'da köy evi satın aldı!

Özlem Tekin'in yeni hayatı! Muğla'da çiftlik kurdu!

İlber Ortaylı Ayvalık'tan taş ev aldı!