Büyükhanlı Barbaros Rezidans'ta 650 bin dolara!

Büyükhanlı Barbaros Rezidans'ta 650 bin dolara!   Büyükhanlı Barbaros Rezidans'ta 650 bin dolara!

Firma: Büyükhanlı GYO

Proje: Büyükhanlı Barbaros

Tamamı deniz manzaralı 138 konuttan meydana gelen Büyükhanlı Barbaros Rezidans projesinde satışlar devam ediyor. Projede evler 650 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor

Mimar Barbaros Sağdıç tarafından tasarımı yapılan Büyükhanlı Barbaros Rezidans projesi, Beşiktaş Barbaros'ta yükseliyor. Tek blok halinde yapılan  Büyükhanlı Barbaros  projesinde daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.


Arsa alanı 11 bin metrekare olan Büyükhanlı Barbaros projesinde dairelerin alanları 108 metrekare ile 143 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 45 bin metrekare inşaat alanı bulunan Büyükhanlı Barbaros, alışveriş caddelerine, hastanelere, okullara, konser salonlarına, fuar merkezlerine 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 


Geniş bir panoramik manzaraya sahip olan Büyükhanlı Barbaros projesinde fiyatlar 650 bin dolar ile 1 milyon 300 bin dolar arasında farklılık gösteriyor. 13 katlı bloktan oluşan projede en yüksek daire fiyatı 13. kattaki 143 metrekarelik 2+1 daireye ait. Sonbaharda teslimlerin yapılması beklenen Büyükhanlı Barbaros projesinin ortak alanları arasında yüzme havuzu, spa ve fitness salonu yer alıyor.


Büyükhanlı GYO tarafından yapılan Büyükhanlı Barbaros projesinde ev fiyatları kata ve manzaraya göre değişiyor.


0212 327 94 94

 

http://www.buyukhanlibarbaros.com/

 

Sinem ÖZTÜRK


projeye sor