03 / 07 / 2022

Büyükyalı'da Büyükyalı Aile Kredisi ile tamamı banka kredili konut sahibi olma fırsatı!

Büyükyalı'da Büyükyalı Aile Kredisi ile tamamı banka kredili konut sahibi olma fırsatı!

Firma: Özak GYO

Proje: Büyükyalı

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kazlıçeşme sahil bandında konumlanan şehrin yeni deniz semti Büyükyalı’da bu ihtiyaçları karşılayan konut seçenekleri ile evini değiştirmek isteyenler için Büyükyalı Aile Kredisi “BAK” ile tamamı banka kredili konut sahibi olma fırsatı sunuyor. Ferah yaşam alanları, konut içerisindeki teknolojik imkanlar, evin bulunduğu lokasyonun hava kalitesi, balkonu, manzarası, bahçesi, deniz bağlantısı, ulaşım kolaylığı gibi birçok özellik, ev alımında her zamankinden daha önem kazandı ve evde yaşam kalitesine sahip konutlara talep arttı.  

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kazlıçeşme sahil bandında konumlanan şehrin yeni deniz semti Büyükyalı’da bu ihtiyaçları karşılayan konut seçenekleri ile evini değiştirmek isteyenler için Büyükyalı Aile Kredisi “BAK” ile tamamı banka kredili konut sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Büyükyalı, sağladığı bu özel yatırım fırsatı ile gayrimenkul sektöründe insana verilen değeri öne çıkarıyor. 

Son dönemde müstakil ve nefes aldıran yaşam alanları daha çok tercih edilir oldu. Özak GYO, bu ihtiyaçları dikkate alarak, odağına insanı alan yeni şehircilik anlayışıyla Büyükyalı’da farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor; bahçe ya da deniz manzaralı, havuzlu, penthouse ya da loft gibi birçok farklı konut tipi ile geniş seçenekler sunuyor. 

Yeme içmeden kültür sanatın her alanında, nefes alan ve aldıran açık mekanlar, sağlıklı ortamlar, sadece birkaç adımda ulaşılabilen 30 kilometrelik sahil şeridi, doğal peyzaj alanları, ferah caddeleri, restoran ve kafeleri, kültür-sanat merkezlerinden seçkin alışveriş mağazalarına kadar pek çok alanıyla Büyükyalı, bu yeni dönemde de değerine değer katıyor.  

Özak GYO’nun yeni şehircilik anlayışının temelinde her şeyden önce yaşam kalitesini artırmak bulunuyor.  
Özlenen mahalle ve semt yaşamı, komşuluk kültürü, açık ve temiz havada, denizle iç içe yaşayabilmek, ihtiyaç duyulan her şeye yürüyerek ulaşabilmek, tiyatrodan konsere, spordan sinemaya zengin sosyalleşme olanakları, tarihin gölgesinde, yemyeşil bir çevrede huzurlu bir yaşam, ulaşım kolaylığı, Büyükyalı’da bir arada sunuluyor. 

Büyükyalı da Büyükyalı Aile Kredisi ile tamamı banka kredili konut sahibi olma fırsatı!

“Kültür ve Sanat Merkezi Fişekhane Büyükyalı’da”

Büyükyalı’da sadece evlerde değil, hayatın her alanında bütünsel bir yaşam imkanı sunuluyor. İstanbul’un tarihi ve kültürel mirasına sahip çıkarak, geçmişten günümüze, hiçbir karakteristik özelliğini yitirmeden, bütün yaşanmışlık izlerini bugüne taşıyan Fişekhane, tarih kokan açık hava atmosferinde sanat severlere; yetişkin ve çocuk oyunları ve konserlerle sanat ve müzik dolu nefes aldıran vakitler yaşatıyor.  

Konserden tiyatroya, sergilerden sinemaya, sahne performanslarından gösterilere, dünya restoranlarından en seçkin kafelere, farklı branşlarda spor olanaklarından gurme marketlere yani akla gelebilecek her şeye Büyükyalı'da sadece birkaç adımda ulaşmak mümkün. 


projeye sor