Çağlar Yılmaz kimdir?

Çağlar Yılmaz kimdir? Çağlar Yılmaz kimdir?

Mimar Çağlar Yılmaz kimdir? Mimar Çağlar Yılmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Çağlar Yılmaz, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Çağlar Yılmaz...Çağlar Yılmaz kimdir?

Çağlar Yılmaz, İstanbul'da doğdu. Silivri Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. 


2013 yılından itibaren mimarlık kariyerine PAB Mimari Tasarım'da devam etmektedir.


PAB mimarlık..

PAB, mimari ve kentsel potansiyelleri esnek araştırma ve tasarım biçimleri aracılığıyla keşfetmeyi ve üretime dökmeyi hedefleyen bir mimarlık oluşumudur.


PAB, 2007 yılında Pınar Gökbayrak, Ali Eray ve Burçin Yıldırım tarafından İstanbul’da kuruldu. Farklı deneyimlerini bir araya getiren ofis ortakları, kısa sürede mimari tasarım projelerinden şantiye uygulamalarına, çeşitli araştırma projelerinden mimari yayıncılığa kadar, merkezine mimarlığı alacak şekilde pek çok alanda üretim yaptı. Ofisin temel ilkesi olan çokdisiplinliliği, geçmiş deneyimleri ve farklı ilgi alanlarıyla destekleyen ekip, dünyadaki gelişmeleri takip eden, daima sorgulayan, araştıran yenilikçi bir bakış açısıyla üretimine devam ediyor.


İletişim bilgileri..

Adres:İstiklal Cad. Postacılar Sok. 

No:1/3B 34433 Beyoğlu İstanbul

t: +90 212 292 76 00

f: +90 212 381 76 07